HVF56S - Toyota Corolla uit 2023
Je bekijkt de gegevens van kenteken HVF56S, ook geschreven als HVF-56-S. Deze Toyota Corolla is gebouwd in 2023 en heeft een APK tot 18-07-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Toyota Corolla
2023
18-07-2027
€ 48.771
stationwagen
Samenvatting
Deze Toyota Corolla personenauto met kenteken HVF56S werd voor het eerst toegelaten op 18-07-2023 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1987 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in rood . Met een 1415 kg leeggewicht en een maximale massa van 1955 kg. De APK van deze auto is geldig tot 18-07-2027. Deze Toyota Corolla rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienorm .
Bijzonderheden van HVF-56-S
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
Dit voertuig is geïmporteerd: het reed al ruim een jaar in het buitenland voordat het in Nederland op kenteken kwam.
HVF-56-S vergeleken met andere Toyota Corolla uit 2023
Met 24.257 km op de teller zit dit voertuig 10.743 km onder de mediaan voor een Toyota Corolla uit 2023 van 35.000 km (154 advertenties).
De vraagprijs van € 37.900 zit dit voertuig € 5.955 boven de mediane vraagprijs van € 31.945 (154 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 16.500 km per jaar.
Wij hebben 348 exemplaren van de Toyota Corolla uit 2023 in onze database staan.
De kleur rood komt voor bij 6% van de Toyota Corolla uit 2023 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie HVF56S
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Toyota Corolla hebben gevonden, geplaatst op 18-07-2025.
| Kilometerstand | 24257 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 37900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HVF-56-S
Van deze Toyota Corolla zijn geen APK-afkeurpunten bij de RDW geregistreerd.
Dit voertuig moet op 18-07-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HVF56S
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Corolla. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HVF56S
Deze Toyota Corolla is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1987 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 152 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Corolla een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1515 kg |
| Massa ledig | 1415 kg |
| Toegestaande max. massa | 1955 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 112 kW / 152 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1987 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 0,0 l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 70 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2375 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HVF-56-S
De huidige eigenaar van HVF56S heeft deze Toyota sinds 20-09-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De Corolla is voor het eerst op kenteken gezet op 18-07-2023 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 01-07-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HVF56S een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-09-2025 | Op deze datum is HVF56S voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 01-07-2025 | Op deze datum is HVF56S voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 18-07-2023 | Op deze datum is HVF56S voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HVF56S
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Toyota niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van HVF56S sinds 2023
Nieuw kostte deze Corolla € 48.771 inclusief € 2.128 BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 48.771 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 2.128 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 25.495
–
€ 37.950
op basis van 154 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat HVF56S nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Veel gestelde vragen over HVF-56-S
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Corolla:
Bekijk ook deze Corolla autos en soortgelijke Toyota modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Toyota auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Corolla voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
G198RF
Toyota Touring Sports 1.8 Hybrid First Edition
87005 km - € 19750
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
R254KS
Toyota Touring Sports 1.8 Hybrid Active Apple Carplay, Android auto, Parkeercamera, Cruise Control
94581 km - € 22450
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
HSK80V
Toyota Corolla CrossHybrid 140 Style NL Auto Dodehoek Parkeersensoren
39000 km - € 33750
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
K867TH
Toyota CorollaTouring Sports 1.8 Hybrid Trek, All-seasonbanden
38418 km - € 23599
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
T349XR
Toyota CorollaHybrid 200 Dynamic APPLECAR LED ADAPTIEVE CRUISE
105291 km - € 27500
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
G269GR
Toyota Touring Sports 1.8 Hybrid Comfort NAVI/CAMERA/CLIMA/ADAPT.CRUISE!
94662 km - € 18745
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
T335HX
Toyota Corolla Cross2.0 High Power Hybrid Active Camera / Carplay / LE
48009 km - € 28900
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
HVG47N
Toyota CorollaTouring Sports Hybrid 140 Dynamic | BTW voertuig |
24853 km - € 30950
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
X378PN
Toyota Corolla CrossHybrid 140 Style | Trekhaak | Adaptive Cruise | Ca
23981 km - € 33495
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
X777FN
Toyota CorollaTOURING SPORTS HYBRID 140 ACTIVE I P-CAMERA I APPL
43183 km - € 25945
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
L148VF
Toyota Touring Sports 1.8 Hybrid Business Plus | Trekhaak |
135859 km - € 19300
Bouwjaar: 2021
Aangeboden sinds
GHR67F
Toyota CorollaHybrid 140 Active| NAVI| NAP| CAMERA
33713 km - € 24900
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
P706RN
Toyota CorollaTouring Sports 1.8 Hybrid Executive GR-Sportstoele
124590 km - € 22940
Bouwjaar: 2022
Aangeboden sinds
KGG83H
Toyota Touring Sports 1.8 Hybrid First Edition | Parkeersensoren | Stuur en Stoelverwarming | Dodehoekdetectie | |
66386 km - € 22950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
HHR22K
Toyota CorollaTouring Sports Hybrid 140 Dynamic | Parkeersensore
47518 km - € 30950
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
GBB39V
Toyota Touring Sports 1.8 Hybrid 122pk CVT Active Multi Media
94426 km - € 22945
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken HVF56S maakt deel uit van de Toyota familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Toyota is het verstandig om te controleren of het onderhoud volgens de voorschriften is uitgevoerd. Controleer bij oudere modellen of hybride varianten de werking van de elektronica en het hybridesysteem. Inspecteer bij terreinwagens en bedrijfswagens de onderzijde van de auto op slijtage of corrosie. Een controle van de historie via het RDW-register geeft je meer zekerheid.
Meer over de Toyota Corolla
Alle Toyota Corolla kentekens Toyota Corolla uit 2023 Toyota Corolla modelinformatie