HV694T - Opel Karl / viva uit 2015
Je bekijkt de gegevens van kenteken HV694T, ook geschreven als HV-694-T. Deze Opel Karl / viva is gebouwd in 2015 en heeft een APK tot 31-12-2026. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Opel Karl / viva
2015
31-12-2026
€ 14.210
hatchback
Samenvatting
Deze Opel Karl / viva personenauto met kenteken HV694T werd voor het eerst toegelaten op 31-12-2015 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 839 kg leeggewicht en een maximale massa van 1353 kg. De APK van deze auto is geldig tot 31-12-2026. Deze Opel Karl / viva rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienorm .
Bijzonderheden van HV-694-T
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2025.
HV-694-T vergeleken met andere Opel Karl / viva uit 2015
Met 99.679 km op de teller zit dit voertuig rond de mediaan voor een Opel Karl / viva uit 2015 van 99.679 km (18 advertenties).
De vraagprijs van € 7.999 zit dit voertuig € 1.049 boven de mediane vraagprijs van € 6.950 (18 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 9.917 km per jaar.
Wij hebben 174 exemplaren van de Opel Karl / viva uit 2015 in onze database staan.
De kleur zwart komt voor bij 11% van de Opel Karl / viva uit 2015 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | HV694T, HV-694-T |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Model | Karl / viva |
| Bouwjaar | 2015 |
| Vorm | Hatchback |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie HV694T
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Opel Karl / viva hebben gevonden, geplaatst op 22-07-2025.
| Kilometerstand | 99679 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 7999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HV-694-T
Bij deze Opel Karl / viva zijn 4 afkeurpunten geregistreerd over 3 keuringen. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 31-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 26-11-2025 |
Vervangen onderdelen: Dimlicht onjuist afgesteld |
| 20-11-2024 |
Vervangen onderdelen: Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
| 02-11-2023 |
Vervangen onderdelen: Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HV694T
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Karl / viva. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HV694T
Deze Opel Karl / viva is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 75 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Karl / viva een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 939 kg |
| Massa ledig | 839 kg |
| Toegestaande max. massa | 1353 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,6 l/100km ( ±28 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 4,1 l/100km ( ±24 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 94 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HV-694-T
De huidige eigenaar van HV694T heeft deze Opel sinds 18-07-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Karl / viva is voor het eerst op kenteken gezet op 31-12-2015 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 31-12-2015 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is HV694T een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 18-07-2025 | Op deze datum is HV694T voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-12-2015 | Op deze datum is HV694T voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 31-12-2015 | Op deze datum is HV694T voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HV694T
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Opel niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van HV694T sinds 2015
Nieuw kostte deze Karl / viva € 14.210 inclusief € 1.495 BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 14.210 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 1.495 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 4.990
–
€ 7.999
op basis van 18 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat HV694T nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Veel gestelde vragen over HV-694-T
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Karl / viva:
Bekijk ook deze Karl / viva autos en soortgelijke Opel modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Opel auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Karl / viva voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
ZK161Z
Opel 1.0 75pk 120 Jaar Edition | Airco | Parkeersensoren | Cruise Control | Licht metalen velgen
56185 km - € 9725
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
TG313K
Opel 1.0 75PK Edition Automaat + Airco/ Cruise/ Bluetooth/ NL auto
28886 km - € 11700
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
SX545N
Opel 1.0 ecoFLEX Edition NIEUWE APK / AIRCO / CRUISE / ELEK.RAMEN+SPIEGELS
76101 km - € 6899
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
G644BR
Opel 1.0 ecoFL Innovation STOEL&STUUR VERW. / CLIMA / CRUISE / PDC / CARPLAY / ANDROID / LMV
115952 km - € 7844
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
PD896H
Opel Karl1.0 ecoFLEX Edition 5drs bj 2017 dealer onderh
79936 km - € 7449
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
JT750J
Opel 1.0 ecoFLEX Edition AIRCO APK 6-27 BJ 2016 !!
124756 km - € 4950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
G438GV
Opel Karl1.0 120 Jaar Edition | PARKEERSENSOREN ACHTER| MIS
57534 km - € 8900
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
KJL90S
Opel Karl1.0 ecoFLEX Edition, 1ste eigenaar
49169 km - € 8650
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
G680DV
Opel Karl1.0 Start/Stop 75pk 120 Jaar Edition
81362 km - € 8850
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken HV694T maakt deel uit van de Opel familie.
Bij de aanschaf van een gebruikte Opel is het verstandig om het onderhoudsverleden goed te controleren. Let bij benzinemotoren op het olieverbruik en controleer bij oudere modellen de staat van de distributieriem of -ketting. Maak een uitgebreide proefrit om de werking van de versnellingsbak en de elektronica te testen. Controleer via een kentekencheck de historie en de logische opbouw van de kilometerstand.
Meer over de Opel Karl / viva
Alle Opel Karl / viva kentekens Opel Karl / viva uit 2015 Opel Karl / viva modelinformatie