HV565H - Suzuki Swift uit 2016
Je bekijkt de gegevens van kenteken HV565H, ook geschreven als HV-565-H. Deze Suzuki Swift is gebouwd in 2016 en heeft een APK tot 24-06-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Suzuki Swift
2016
24-06-2027
€ 16.198
hatchback
Samenvatting
Deze Suzuki Swift personenauto met kenteken HV565H werd voor het eerst toegelaten op 12-01-2016 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1242 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 945 kg leeggewicht en een maximale massa van 1480 kg. De APK van deze auto is geldig tot 24-06-2027. Deze Suzuki Swift rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienorm .
Bijzonderheden van HV-565-H
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
HV-565-H vergeleken met andere Suzuki Swift uit 2016
Met 106.021 km op de teller zit dit voertuig rond de mediaan voor een Suzuki Swift uit 2016 van 108.890 km (18 advertenties).
De vraagprijs van € 9.950 zit dit voertuig € 455 boven de mediane vraagprijs van € 9.495 (18 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 11.780 km per jaar.
Wij hebben 126 exemplaren van de Suzuki Swift uit 2016 in onze database staan.
De kleur blauw komt voor bij 10% van de Suzuki Swift uit 2016 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie HV565H
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Suzuki Swift hebben gevonden, geplaatst op 23-06-2025.
| Kilometerstand | 106021 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 9950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HV-565-H
Bij deze Suzuki Swift zijn 5 afkeurpunten geregistreerd over 2 keuringen. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 24-06-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 24-09-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde Mistachterlicht afgeschermd Richtingaanwijzers niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 15-09-2023 |
Vervangen onderdelen: Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HV565H
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Suzuki Swift. Ben je van plan om deze Suzuki te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HV565H
Deze Suzuki Swift is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1242 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 90 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Suzuki Swift een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1045 kg |
| Massa ledig | 945 kg |
| Toegestaande max. massa | 1480 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 66 kW / 90 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1242 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 4,9 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,9 l/100km ( ±26 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 4,3 l/100km ( ±23 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 99 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HV-565-H
De huidige eigenaar van HV565H heeft deze Suzuki sinds 27-09-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De Swift is voor het eerst op kenteken gezet op 12-01-2016 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Suzuki sinds 12-01-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is HV565H een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 27-09-2025 | Op deze datum is HV565H voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 12-01-2016 | Op deze datum is HV565H voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 12-01-2016 | Op deze datum is HV565H voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Suzuki fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HV565H
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Suzuki niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van HV565H sinds 2016
Nieuw kostte deze Swift € 16.198 inclusief € 1.840 BPM. Gemiddeld verliest een Suzuki zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 16.198 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 1.840 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 7.244
–
€ 10.950
op basis van 18 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat HV565H nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Suzuki voertuigen:
Veel gestelde vragen over HV-565-H
Deze Suzuki is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Swift:
Bekijk ook deze Swift autos en soortgelijke Suzuki modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Suzuki auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Swift voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
HDT72J
Suzuki 1.2 Style Smart Hybrid | Automaat | 1e eigenaar | Dealer onderhouden |
4536 km - € 22900
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
JDT09Z
Suzuki Swift1.2 Select Smart Hybrid | LMV | Camera | Adap.Crui
40619 km - € 14595
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
J490FT
Suzuki 1.2 Select Smart Hybrid | Eerste eigenaar | Dealer onderhouden | Navigatie | achteruitrijcamera |
96945 km - € 13950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
S722RV
Suzuki 1.2 Style Smart Hybrid - ORIGINEEL NEDERLANDSE AUTO - AFNEEMBARE TREKHAAK 1.000KG GEREMD TREKGEWICHT - PARKEERSENSOREN ACHTER - DODEHOEK DETECTIE - KEYLESS ENRTY & START - STOELVERWARMING
57391 km - € 19750
Bouwjaar: 2023
Aangeboden sinds
JNG99D
Suzuki 1.2 Style Smart Hybrid | BSM | CLIMATE CONTROL | ZWARTE LOGOS | DEMO DEAL! |
16811 km - € 20495
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
NZ146S
Suzuki 1.0 Stijl Automaat | Navi | Camera | Cruise & climate control | Two-tone Metallic lak | Apple Carplay/Android Auto | Bovag garantie | NAP
73989 km - € 12895
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
JT490S
Suzuki Swift1.2 Style EASSS | NL 1e EIG | Leer/Alcantara
84864 km - € 7950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
KPG15T
Suzuki 1.2 Select Smart Hybrid 30DKM, AIRCO, STOELVERWARMING, 2025
30181 km - € 17440
Bouwjaar: 2025
Aangeboden sinds
26TPFX
Suzuki Swift1.3 Exclusive | Automaat | Keyless go/start | Airc
181781 km - € 3999
Bouwjaar: 2006
Aangeboden sinds
H357XH
Suzuki 1.2 SELECT AUTOMAAT CAMERA NAVI CARPLAY
79152 km - € 16750
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Suzuki auto's
Ontdek andere Suzuki voertuigen
Kenteken HV565H maakt deel uit van de Suzuki familie.
Bij de aanschaf van een tweedehands Suzuki is het verstandig om de onderhoudshistorie goed te controleren. Compacte modellen worden vaak gebruikt voor korte stadsritten, wat kan leiden tot snellere slijtage aan de koppeling en het uitlaatsysteem. Controleer bij vierwielaangedreven modellen zoals de Jimny of Vitara de staat van de aandrijflijn en de onderkant. Let bij oudere modellen daarnaast op eventuele roestvorming aan het chassis.
Meer over de Suzuki Swift
Alle Suzuki Swift kentekens Suzuki Swift uit 2016 Suzuki Swift modelinformatie