HV545J - BMW 520i uit 2016
Je bekijkt de gegevens van kenteken HV545J, ook geschreven als HV-545-J. Deze BMW 520i is gebouwd in 2016 en heeft een APK tot 31-01-2026. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
BMW 520i
2016
31-01-2026
€ 65.991
stationwagen
Samenvatting
Deze BMW 520i personenauto met kenteken HV545J werd voor het eerst toegelaten op 28-01-2016 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1997 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.70 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1705 kg leeggewicht en een maximale massa van 2370 kg. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 31-01-2026. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze BMW 520i rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienorm .
Bijzonderheden van HV-545-J
Er staat een terugroepactie open. Een dealer van het merk voert die kosteloos uit.
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2025.
HV-545-J vergeleken met andere BMW 520i uit 2016
Met 178.736 km op de teller zit dit voertuig 34.767 km boven de mediaan voor een BMW 520i uit 2016 van 143.969 km (29 advertenties).
De vraagprijs van € 19.950 zit dit voertuig rond de mediane vraagprijs van € 19.900 (29 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 15.115 km per jaar.
Wij hebben 92 exemplaren van de BMW 520i uit 2016 in onze database staan.
De kleur grijs komt voor bij 37% van de BMW 520i uit 2016 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
Verkoophistorie HV545J
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze BMW 520i hebben gevonden, geplaatst op 12-07-2025.
| Kilometerstand | 178736 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 19950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HV-545-J
Bij deze BMW 520i zijn 2 afkeurpunten geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 31-01-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 24-01-2024 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HV545J
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW 520i. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HV545J
Deze BMW 520i is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1997 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 184 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW 520i een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1805 kg |
| Massa ledig | 1705 kg |
| Toegestaande max. massa | 2370 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 135 kW / 184 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1997 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 6,7 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 79 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 157 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*195/2013W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HV-545-J
De huidige eigenaar van HV545J heeft deze BMW sinds 04-10-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De 520i is voor het eerst op kenteken gezet op 28-01-2016 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 28-01-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is HV545J een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 04-10-2025 | Op deze datum is HV545J voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-01-2016 | Op deze datum is HV545J voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-01-2016 | Op deze datum is HV545J voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HV545J
Wij tonen de huidige eigenaar van deze BMW niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van HV545J sinds 2016
Nieuw kostte deze 520i € 65.991 inclusief € 7.863 BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 65.991 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 7.863 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 13.950
–
€ 22.850
op basis van 29 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat HV545J nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Veel gestelde vragen over HV-545-J
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 520i:
Bekijk ook deze 520i autos en soortgelijke BMW modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands BMW auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke 520i voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
T644GP
BMW 5205-serie Touring 520i High Executive / AUTOMAAT / L
179435 km - € 11950
Bouwjaar: 2013
Aangeboden sinds
R264NJ
BMW Touring 520i Touring/M-pakket/Pano/Trekhaak/Headup/ambient/19inch
99850 km - € 25950
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
R264NJ
BMW 5205-serie Touring 520i Touring/M-pakket/Pano/Trekhaa
99850 km - € 25950
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
KB886T
BMW 5205-serie Touring 520i 3X M-Sport|Pano|Comfortzetel|
206637 km - € 14950
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
G022GG
BMW 520I 184PK High Executive M-Sport Edit. Leer Schuifdak Navi Dealerond.
152520 km - € 24900
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
1TLV22
BMW 5205-serie 520i Luxury Edition | Zeer Netjes | Distri
213120 km - € 11950
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
H894LB
BMW 520i High Executive M-sport [ Comfort-zetels Camera AmbientLight ]
161462 km - € 22745
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
H894LB
BMW 5205-serie 520i High Executive M-sport [ Comfort-zete
161462 km - € 22745
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken HV545J maakt deel uit van de BMW familie.
Bij de aanschaf van een gebruikte BMW is het verstandig om het onderhoudsverleden te controleren. Let op of de onderhoudsintervallen tijdig zijn nageleefd en controleer de staat van het onderstel en de remmen. Inspecteer de motorruimte op olielekkages en test of alle elektronische functies goed werken. Vraag met het kenteken de status van het voertuig, de APK-vervaldatum en het aantal eerdere eigenaren op.
Kentekens in de buurt van HV-545-J
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als HV545J.
Meer over de BMW 520i
Alle BMW 520i kentekens BMW 520i uit 2016 BMW 520i modelinformatie