HSV62B - Volkswagen Golf gte uit 2020
Je bekijkt nu een Volkswagen Golf gte met kenteken HSV62B . Ook bekend wel bekend als HSV-62-B. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Golf gte deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 23-06-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Golf gte
2020
23-06-2027
€ 47043
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Golf gte personenauto met kenteken HSV62B werd voor het eerst toegelaten op 29-10-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1524 kg leeggewicht en een maximale massa van 2040 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 23-06-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Golf gte wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 263 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | HSV62B, HSV-62-B |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf gte |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie HSV62B
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Golf gte.
| Kilometerstand | 57747 km |
| Vraagprijs | € 31900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HSV-62-B
Van deze Volkswagen Golf gte is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 23-06-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HSV62B
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Golf gte. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HSV62B
Deze Volkswagen Golf gte is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Golf gte een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1624 kg |
| Massa ledig | 1524 kg |
| Toegestaande max. massa | 2040 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HSV-62-B
De huidige eigenaar van HSV62B heeft deze Volkswagen sinds 10-09-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Golf gte is voor het eerst op kenteken gezet op 29-10-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 10-09-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HSV62B een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 10-09-2025 | Op deze datum is HSV62B voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 10-09-2025 | Op deze datum is HSV62B voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 29-10-2020 | Op deze datum is HSV62B voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HSV62B
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Golf gte niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HSV62B sinds 2020
Nieuw koste deze Golf gte € 47043 inclusief 738 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 47043 |
| Bruto BPM | € 738 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HSV62B nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor HSV62B
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Golf gte. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HSV-62-B
Veel gestelde vragen over HSV-62-B
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Golf gte:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken HSV62B maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk begon met het iconische model "Volkswagen Beetle", dat oorspronkelijk is ontworpen als een betaalbare auto voor de massa. Deze eenvoudige maar onverwoestbare auto heeft een belangrijke rol gespeeld in de geschiedenis van de autobezit en symboliseert de opkomst van de moderne auto-industrie.