HS107F - Skoda Octavia uit 2016
Je bekijkt nu een Skoda Octavia met kenteken HS107F . Ook bekend wel bekend als HS-107-F. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Octavia deze. Dit voertuig is gebouwd in 2016 en heeft een apk tot 23-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Skoda Octavia
2016
23-08-2026
€ 24720
stationwagen
Samenvatting
Deze Skoda Octavia personenauto met kenteken HS107F werd voor het eerst toegelaten op 08-01-2016 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1197 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.00 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1152 kg leeggewicht en een maximale massa van 1822 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 23-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Skoda Octavia wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 267 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HS107F
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Skoda Octavia.
| Kilometerstand | 152896 km |
| Vraagprijs | € 9890 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HS-107-F
Van deze Skoda Octavia is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 23-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 15-08-2024 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde Afgedekt onderdeel niet beoordeeld 5.1b.3 |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HS107F
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Skoda Octavia. Ben je van plan om deze Skoda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HS107F
Deze Skoda Octavia is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1197 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 110.16 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Skoda Octavia een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1252 kg |
| Massa ledig | 1152 kg |
| Toegestaande max. massa | 1822 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Cilinderinhoud | 1197 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,3 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,3 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 72 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 116 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HS-107-F
De huidige eigenaar van HS107F heeft deze Skoda sinds 11-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Octavia is voor het eerst op kenteken gezet op 08-01-2016 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Skoda sinds 08-01-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is HS107F een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 11-07-2025 | Op deze datum is HS107F voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 08-01-2016 | Op deze datum is HS107F voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 08-01-2016 | Op deze datum is HS107F voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Skoda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HS107F
De huidige eigenaar van deze Skoda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Octavia niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HS107F sinds 2016
Nieuw koste deze Octavia € 24720 inclusief 3271 euro BPM. Gemiddeld verliest een Skoda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 24720 |
| Bruto BPM | € 3271 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HS107F nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Skoda voertuigen:
Reviews voor HS107F
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Skoda Octavia. Heb jij ervaring met deze Skoda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HS-107-F
Veel gestelde vragen over HS-107-F
Deze Skoda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Octavia:
Blader door alle tweedehands Skoda auto's
Ontdek andere Skoda voertuigen
Kenteken HS107F maakt deel uit van de Skoda familie.
Škoda, een bekend Tsjechisch automerk, heeft de afgelopen jaren een stevige positie op de wereldwijde automarkt veroverd. Oorspronkelijk opgericht in 1895 als een fietsenmakerij, evolueerde het bedrijf al snel naar de productie van auto’s. Škoda is sindsdien uitgegroeid tot een symbool van kwaliteit en betrouwbaarheid in de automobielindustrie.