HRS17P - Fiat 500 uit 2025
Je bekijkt nu een Fiat 500 met kenteken HRS17P . Ook bekend wel bekend als HRS-17-P. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 500 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2025 en heeft een apk tot 30-05-2029.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Fiat 500
2025
30-05-2029
€ 39689
hatchback
Samenvatting
Deze Fiat 500 personenauto met kenteken HRS17P werd voor het eerst toegelaten op 30-05-2025 en is momenteel 0 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1305 kg leeggewicht en een maximale massa van 1730 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 30-05-2029, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Fiat 500 wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 232 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HRS17P
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Fiat 500.
| Kilometerstand | 10 km |
| Vraagprijs | € 39690 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HRS-17-P
Van deze Fiat 500 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 30-05-2029 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HRS17P
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Fiat 500. Ben je van plan om deze Fiat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HRS17P
Deze Fiat 500 is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Fiat 500 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1405 kg |
| Massa ledig | 1305 kg |
| Toegestaande max. massa | 1730 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2023/443AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HRS-17-P
De huidige eigenaar van HRS17P heeft deze Fiat sinds 18-12-2025 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De 500 is voor het eerst op kenteken gezet op 30-05-2025 en is dus 0 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Fiat sinds 30-05-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is HRS17P een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 18-12-2025 | Op deze datum is HRS17P voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-05-2025 | Op deze datum is HRS17P voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-05-2025 | Op deze datum is HRS17P voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Fiat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HRS17P
De huidige eigenaar van deze Fiat is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 500 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HRS17P sinds 2025
Nieuw koste deze 500 € 39689 inclusief 667 euro BPM. Gemiddeld verliest een Fiat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 39689 |
| Bruto BPM | € 667 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HRS17P nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Fiat voertuigen:
Reviews voor HRS17P
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Fiat 500. Heb jij ervaring met deze Fiat ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HRS-17-P
Veel gestelde vragen over HRS-17-P
Deze Fiat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 500:
Blader door alle tweedehands Fiat auto's
Ontdek andere Fiat voertuigen
Kenteken HRS17P maakt deel uit van de Fiat familie.
Fiat, opgericht in 1899 in Turijn, Italië, is een van de oudste en meest iconische autofabrikanten ter wereld. De naam Fiat staat voor "Fabbrica Italiana Automobili Torino", wat zich vertaalt naar "Italiaanse Automobiel Fabriek Turijn". Door de jaren heen heeft Fiat zich bewezen als een pionier in de auto-industrie, met een rijke geschiedenis van innovatie en design.