HRK59D - Fiat 500 uit 2021
Je bekijkt nu een Fiat 500 met kenteken HRK59D . Ook bekend wel bekend als HRK-59-D. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 500 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 02-01-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Fiat 500
2021
02-01-2028
€ 20162
hatchback
Samenvatting
Deze Fiat 500 personenauto met kenteken HRK59D werd voor het eerst toegelaten op 25-06-2021 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 974 kg leeggewicht en een maximale massa van 1338 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 02-01-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Fiat 500 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 230 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HRK59D
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Fiat 500.
| Kilometerstand | 62413 km |
| Vraagprijs | € 13450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HRK-59-D
Van deze Fiat 500 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 02-01-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HRK59D
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Fiat 500. Ben je van plan om deze Fiat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HRK59D
Deze Fiat 500 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 70.04 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Fiat 500 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1074 kg |
| Massa ledig | 974 kg |
| Toegestaande max. massa | 1338 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 52 kW / 70 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HRK-59-D
De huidige eigenaar van HRK59D heeft deze Fiat sinds 31-12-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De 500 is voor het eerst op kenteken gezet op 25-06-2021 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Fiat sinds 31-12-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HRK59D een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 31-12-2025 | Op deze datum is HRK59D voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-12-2025 | Op deze datum is HRK59D voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 25-06-2021 | Op deze datum is HRK59D voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Fiat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HRK59D
De huidige eigenaar van deze Fiat is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 500 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HRK59D sinds 2021
Nieuw koste deze 500 € 20162 inclusief 111 euro BPM. Gemiddeld verliest een Fiat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 20162 |
| Bruto BPM | € 111 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HRK59D nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Fiat voertuigen:
Reviews voor HRK59D
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Fiat 500. Heb jij ervaring met deze Fiat ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HRK-59-D
Veel gestelde vragen over HRK-59-D
Deze Fiat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 500:
Blader door alle tweedehands Fiat auto's
Ontdek andere Fiat voertuigen
Kenteken HRK59D maakt deel uit van de Fiat familie.
Fiat, opgericht in 1899 in Turijn, Italië, is een van de oudste en meest iconische automerken ter wereld. De naam Fiat staat voor "Fabbrica Italiana Automobili Torino" en heeft door de jaren heen een belangrijke rol gespeeld in de ontwikkeling van de autotechnologie en -design. Het merk staat bekend om zijn innovatieve en compacte voertuigen, die vaak gericht zijn op stedelijke mobiliteit.