HRJ78X - Jeep Renegade uit 2025
Je bekijkt nu een Jeep Renegade met kenteken HRJ78X . Ook bekend wel bekend als HRJ-78-X. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Renegade deze. Dit voertuig is gebouwd in 2025 en heeft een apk tot 28-05-2029.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Jeep Renegade
2025
28-05-2029
€ 42761
MPV
Samenvatting
Deze Jeep Renegade personenauto met kenteken HRJ78X werd voor het eerst toegelaten op 28-05-2025 en is momenteel 0 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1469 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1395 kg leeggewicht en een maximale massa van 1990 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 28-05-2029, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Jeep Renegade wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 EA emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 257 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HRJ78X
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Jeep Renegade.
| Kilometerstand | 10 km |
| Vraagprijs | € 42690 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HRJ-78-X
Van deze Jeep Renegade is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 28-05-2029 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HRJ78X
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Jeep Renegade. Ben je van plan om deze Jeep te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HRJ78X
Deze Jeep Renegade is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1469 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Jeep Renegade een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1495 kg |
| Massa ledig | 1395 kg |
| Toegestaande max. massa | 1990 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1469 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2023/443EA |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HRJ-78-X
De huidige eigenaar van HRJ78X heeft deze Jeep sinds 06-10-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De Renegade is voor het eerst op kenteken gezet op 28-05-2025 en is dus 0 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Jeep sinds 28-05-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is HRJ78X een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-10-2025 | Op deze datum is HRJ78X voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-05-2025 | Op deze datum is HRJ78X voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-05-2025 | Op deze datum is HRJ78X voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Jeep fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HRJ78X
De huidige eigenaar van deze Jeep is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Renegade niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HRJ78X sinds 2025
Nieuw koste deze Renegade € 42761 inclusief 6888 euro BPM. Gemiddeld verliest een Jeep zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 42761 |
| Bruto BPM | € 6888 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HRJ78X nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Jeep voertuigen:
Reviews voor HRJ78X
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Jeep Renegade. Heb jij ervaring met deze Jeep ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HRJ-78-X
Veel gestelde vragen over HRJ-78-X
Deze Jeep is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Renegade:
Blader door alle tweedehands Jeep auto's
Ontdek andere Jeep voertuigen
Kenteken HRJ78X maakt deel uit van de Jeep familie.
Jeep is een iconisch automerk dat zijn oorsprong vindt in de Verenigde Staten. Het merk werd opgericht in de jaren 40, tijdens de Tweede Wereldoorlog, als producent van off-road voertuigen voor het Amerikaanse leger. De eerste Jeep, de Willys MB, werd al snel een symbool van avontuur en robuuste prestaties, en legde de basis voor de diversiteit aan modellen die we vandaag de dag kennen.