HRG18T - Peugeot 3008 uit 2024
Je bekijkt nu een Peugeot 3008 met kenteken HRG18T . Ook bekend wel bekend als HRG-18-T. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 3008 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2024 en heeft een apk tot 26-03-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 3008
2024
26-03-2028
€ 44398
MPV
Samenvatting
Deze Peugeot 3008 personenauto met kenteken HRG18T werd voor het eerst toegelaten op 26-03-2024 en is momenteel 2 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1295 kg leeggewicht en een maximale massa van 1940 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-03-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 3008 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 EA emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 268 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HRG18T
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 3008.
| Kilometerstand | 15844 km |
| Vraagprijs | € 28900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HRG-18-T
Van deze Peugeot 3008 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-03-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HRG18T
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 3008. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HRG18T
Deze Peugeot 3008 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 130.56 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 3008 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1395 kg |
| Massa ledig | 1295 kg |
| Toegestaande max. massa | 1940 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2023/443EA |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HRG-18-T
De huidige eigenaar van HRG18T heeft deze Peugeot sinds 24-07-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De 3008 is voor het eerst op kenteken gezet op 26-03-2024 en is dus 2 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 24-07-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HRG18T een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 24-07-2025 | Op deze datum is HRG18T voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 24-07-2025 | Op deze datum is HRG18T voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 26-03-2024 | Op deze datum is HRG18T voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HRG18T
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 3008 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HRG18T sinds 2024
Nieuw koste deze 3008 € 44398 inclusief 3654 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 44398 |
| Bruto BPM | € 3654 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HRG18T nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor HRG18T
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 3008. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HRG-18-T
Veel gestelde vragen over HRG-18-T
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 3008:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken HRG18T maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een van de oudste autobouwers ter wereld en heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810, toen het bedrijf begon als een producent van staalproducten. De transitie naar de autobouw vond plaats in 1889 met de introductie van de Peugeot Type 2, een van de eerste motorvoertuigen ter wereld. Sindsdien heeft Peugeot zich ontwikkeld tot een iconisch merk dat bekend staat om zijn innovatieve ontwerpen en geavanceerde technologieën.