HPZ06V - Peugeot 5008 uit 2022
Je bekijkt nu een Peugeot 5008 met kenteken HPZ06V . Ook bekend wel bekend als HPZ-06-V. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 5008 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 26-06-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 5008
2022
26-06-2027
€ 47259
MPV
Samenvatting
Deze Peugeot 5008 personenauto met kenteken HPZ06V werd voor het eerst toegelaten op 07-02-2022 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 7 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1405 kg leeggewicht en een maximale massa van 2160 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-06-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 5008 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 284 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HPZ06V
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 5008.
| Kilometerstand | 60968 km |
| Vraagprijs | € 29825 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HPZ-06-V
Van deze Peugeot 5008 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-06-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HPZ06V
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 5008. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HPZ06V
Deze Peugeot 5008 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 130.56 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 7 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 5008 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1505 kg |
| Massa ledig | 1405 kg |
| Toegestaande max. massa | 2160 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HPZ-06-V
De huidige eigenaar van HPZ06V heeft deze Peugeot sinds 27-06-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De 5008 is voor het eerst op kenteken gezet op 07-02-2022 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 23-05-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HPZ06V een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 27-06-2025 | Op deze datum is HPZ06V voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-05-2025 | Op deze datum is HPZ06V voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 07-02-2022 | Op deze datum is HPZ06V voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HPZ06V
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 5008 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HPZ06V sinds 2022
Nieuw koste deze 5008 € 47259 inclusief 4062 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 47259 |
| Bruto BPM | € 4062 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HPZ06V nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor HPZ06V
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 5008. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HPZ-06-V
Veel gestelde vragen over HPZ-06-V
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 5008:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken HPZ06V maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een van de oudste autobouwers ter wereld en heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810, toen het bedrijf begon als een producent van staalproducten. De transitie naar de autobouw vond plaats in 1889 met de introductie van de Peugeot Type 2, een van de eerste motorvoertuigen ter wereld. Sindsdien heeft Peugeot zich ontwikkeld tot een iconisch merk dat bekend staat om zijn innovatieve ontwerpen en geavanceerde technologieën.