HPV83V - Mg Rx6 plug-in hybrid uit 2021
Je bekijkt nu een Mg Rx6 plug-in hybrid met kenteken HPV83V . Ook bekend wel bekend als HPV-83-V. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Rx6 plug-in hybrid deze. Dit voertuig is gebouwd in 2021 en heeft een apk tot 18-08-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mg Rx6 plug-in hybrid
2021
18-08-2027
€ 33990
hatchback
Samenvatting
Deze Mg Rx6 plug-in hybrid personenauto met kenteken HPV83V werd voor het eerst toegelaten op 20-10-2021 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1490 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1712 kg leeggewicht en een maximale massa van 2196 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 18-08-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mg Rx6 plug-in hybrid wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 272 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | HPV83V, HPV-83-V |
| Merk | Mg |
| Model | Rx6 plug-in hybrid |
| Bouwjaar | 2021 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie HPV83V
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mg Rx6 plug-in hybrid.
| Kilometerstand | 25153 km |
| Vraagprijs | € 21400 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HPV-83-V
Van deze Mg Rx6 plug-in hybrid is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 18-08-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HPV83V
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mg Rx6 plug-in hybrid. Ben je van plan om deze Mg te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HPV83V
Deze Mg Rx6 plug-in hybrid is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1490 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mg Rx6 plug-in hybrid een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1812 kg |
| Massa ledig | 1712 kg |
| Toegestaande max. massa | 2196 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1490 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HPV-83-V
De huidige eigenaar van HPV83V heeft deze Mg sinds 20-08-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Rx6 plug-in hybrid is voor het eerst op kenteken gezet op 20-10-2021 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mg sinds 22-05-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HPV83V een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-08-2025 | Op deze datum is HPV83V voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 22-05-2025 | Op deze datum is HPV83V voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 20-10-2021 | Op deze datum is HPV83V voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mg fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HPV83V
De huidige eigenaar van deze Mg is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Rx6 plug-in hybrid niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HPV83V sinds 2021
Nieuw koste deze Rx6 plug-in hybrid € 33990 inclusief 639 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mg zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 33990 |
| Bruto BPM | € 639 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HPV83V nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mg voertuigen:
Reviews voor HPV83V
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mg Rx6 plug-in hybrid. Heb jij ervaring met deze Mg ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HPV-83-V
Veel gestelde vragen over HPV-83-V
Deze Mg is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Rx6 plug-in hybrid:
Blader door alle tweedehands Mg auto's
Ontdek andere Mg voertuigen
Kenteken HPV83V maakt deel uit van de Mg familie.