HPH15R - Peugeot 2008 uit 2019
Je bekijkt nu een Peugeot 2008 met kenteken HPH15R . Ook bekend wel bekend als HPH-15-R. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 2008 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 02-07-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 2008
2019
02-07-2027
€ 30225
stationwagen
Samenvatting
Deze Peugeot 2008 personenauto met kenteken HPH15R werd voor het eerst toegelaten op 08-07-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1165 kg leeggewicht en een maximale massa van 1680 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 02-07-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 2008 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 254 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HPH15R
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 2008.
| Kilometerstand | 7510 km |
| Vraagprijs | € 17425 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HPH-15-R
Van deze Peugeot 2008 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 02-07-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 02-07-2025 |
Vervangen onderdelen: Remonderdelen te veel gecorrodeerd |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HPH15R
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 2008. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HPH15R
Deze Peugeot 2008 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 110.16 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 2008 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1265 kg |
| Massa ledig | 1165 kg |
| Toegestaande max. massa | 1680 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 114 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347AG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HPH-15-R
De huidige eigenaar van HPH15R heeft deze Peugeot sinds 04-07-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De 2008 is voor het eerst op kenteken gezet op 08-07-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 15-05-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HPH15R een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 04-07-2025 | Op deze datum is HPH15R voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 15-05-2025 | Op deze datum is HPH15R voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 08-07-2019 | Op deze datum is HPH15R voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HPH15R
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 2008 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HPH15R sinds 2019
Nieuw koste deze 2008 € 30225 inclusief 515 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 30225 |
| Bruto BPM | € 515 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HPH15R nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor HPH15R
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 2008. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HPH-15-R
Veel gestelde vragen over HPH-15-R
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 2008:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken HPH15R maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een Frans automerk met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810. Oorspronkelijk begon het als een fabrikant van gereedschappen en later fietsen. Pas in 1889 werd de eerste auto, de Peugeot Type 2, geproduceerd. Sindsdien heeft het merk zich ontwikkeld tot een van de bekendste en meest gerespecteerde automerken in Europa en daarbuiten.