HNZ74R - Mercedes-Benz C 300 uit 2019
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz C 300 met kenteken HNZ74R . Ook bekend wel bekend als HNZ-74-R. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze C 300 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 05-02-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz C 300
2019
05-02-2028
€ 68493
cabriolet
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz C 300 personenauto met kenteken HNZ74R werd voor het eerst toegelaten op 28-05-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1991 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De cabriolet uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1635 kg leeggewicht en een maximale massa van 2200 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-02-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz C 300 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 284 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | HNZ74R, HNZ-74-R |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | C 300 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Vorm | Cabriolet |
Verkoophistorie HNZ74R
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz C 300.
| Kilometerstand | 35738 km |
| Vraagprijs | € 47940 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HNZ-74-R
Van deze Mercedes-Benz C 300 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-02-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HNZ74R
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz C 300. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HNZ74R
Deze Mercedes-Benz C 300 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1991 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 258.40 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz C 300 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1735 kg |
| Massa ledig | 1635 kg |
| Toegestaande max. massa | 2200 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 190 kW / 258 pk |
| Cilinderinhoud | 1991 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 153 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347AG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HNZ-74-R
De huidige eigenaar van HNZ74R heeft deze Mercedes-Benz sinds 06-02-2026 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De C 300 is voor het eerst op kenteken gezet op 28-05-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 06-02-2026 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HNZ74R een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 06-02-2026 | Op deze datum is HNZ74R voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 06-02-2026 | Op deze datum is HNZ74R voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-05-2019 | Op deze datum is HNZ74R voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HNZ74R
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de C 300 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HNZ74R sinds 2019
Nieuw koste deze C 300 € 68493 inclusief 7169 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 68493 |
| Bruto BPM | € 7169 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HNZ74R nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor HNZ74R
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz C 300. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HNZ-74-R
Veel gestelde vragen over HNZ-74-R
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C 300:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken HNZ74R maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.