HLJ68G - BMW 330e uit 2022
Je bekijkt nu een BMW 330e met kenteken HLJ68G . Ook bekend wel bekend als HLJ-68-G. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 330e deze. Dit voertuig is gebouwd in 2022 en heeft een apk tot 19-06-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
BMW 330e
2022
19-06-2027
€ 58421
stationwagen
Samenvatting
Deze BMW 330e personenauto met kenteken HLJ68G werd voor het eerst toegelaten op 18-02-2022 en is momenteel 4 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1805 kg leeggewicht en een maximale massa van 2355 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 19-06-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze BMW 330e wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 285 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HLJ68G
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze BMW 330e.
| Kilometerstand | 94720 km |
| Vraagprijs | € 34940 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HLJ-68-G
Van deze BMW 330e is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 19-06-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HLJ68G
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW 330e. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HLJ68G
Deze BMW 330e is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW 330e een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1905 kg |
| Massa ledig | 1805 kg |
| Toegestaande max. massa | 2355 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HLJ-68-G
De huidige eigenaar van HLJ68G heeft deze BMW sinds 20-06-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De 330e is voor het eerst op kenteken gezet op 18-02-2022 en is dus 4 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 20-06-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HLJ68G een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 20-06-2025 | Op deze datum is HLJ68G voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 20-06-2025 | Op deze datum is HLJ68G voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 18-02-2022 | Op deze datum is HLJ68G voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HLJ68G
De huidige eigenaar van deze BMW is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 330e niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HLJ68G sinds 2022
Nieuw koste deze 330e € 58421 inclusief 723 euro BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 58421 |
| Bruto BPM | € 723 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HLJ68G nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Reviews voor HLJ68G
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze BMW 330e. Heb jij ervaring met deze BMW ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HLJ-68-G
Veel gestelde vragen over HLJ-68-G
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 330e:
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken HLJ68G maakt deel uit van de BMW familie.
BMW, of Bayerische Motoren Werke, is een Duits automerk dat wereldwijd bekend staat om zijn hoogwaardige voertuigen die zowel prestatie als luxe combineren. Het bedrijf werd opgericht in 1916 en begon oorspronkelijk met het produceren van vliegtuigmotoren. Na de Eerste Wereldoorlog verschoof BMW zijn focus naar de productie van motorfietsen en later naar auto's.