HJ174K - Peugeot 208 uit 2015
Je bekijkt nu een Peugeot 208 met kenteken HJ174K . Ook bekend wel bekend als HJ-174-K. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 208 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2015 en heeft een apk tot 07-05-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Peugeot 208
2015
07-05-2027
€ 20010
hatchback
Samenvatting
Deze Peugeot 208 personenauto met kenteken HJ174K werd voor het eerst toegelaten op 27-11-2015 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 950 kg leeggewicht en een maximale massa van 1546 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 07-05-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Peugeot 208 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 254 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HJ174K
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Peugeot 208.
| Kilometerstand | 95669 km |
| Vraagprijs | € 7995 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HJ-174-K
Van deze Peugeot 208 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 07-05-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HJ174K
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Peugeot 208. Ben je van plan om deze Peugeot te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HJ174K
Deze Peugeot 208 is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 81.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Peugeot 208 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1050 kg |
| Massa ledig | 950 kg |
| Toegestaande max. massa | 1546 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 60 kW / 82 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,8 l/100km ( ±26 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±23 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 99 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HJ-174-K
De huidige eigenaar van HJ174K heeft deze Peugeot sinds 08-05-2026 in bezit en heeft hem dus 1 week geleden gekocht. De 208 is voor het eerst op kenteken gezet op 27-11-2015 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Peugeot sinds 27-11-2015 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is HJ174K een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 08-05-2026 | Op deze datum is HJ174K voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-11-2015 | Op deze datum is HJ174K voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-11-2015 | Op deze datum is HJ174K voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Peugeot fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HJ174K
De huidige eigenaar van deze Peugeot is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 208 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HJ174K sinds 2015
Nieuw koste deze 208 € 20010 inclusief 1840 euro BPM. Gemiddeld verliest een Peugeot zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 20010 |
| Bruto BPM | € 1840 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HJ174K nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Peugeot voertuigen:
Reviews voor HJ174K
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Peugeot 208. Heb jij ervaring met deze Peugeot ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HJ-174-K
Veel gestelde vragen over HJ-174-K
Deze Peugeot is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 208:
Blader door alle tweedehands Peugeot auto's
Ontdek andere Peugeot voertuigen
Kenteken HJ174K maakt deel uit van de Peugeot familie.
Peugeot is een Frans automerk met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1810. Oorspronkelijk begon het als een fabrikant van gereedschappen en later fietsen. Pas in 1889 werd de eerste auto, de Peugeot Type 2, geproduceerd. Sindsdien heeft het merk zich ontwikkeld tot een van de bekendste en meest gerespecteerde automerken in Europa en daarbuiten.