HHF05Z - Tesla motors Model x uit 2016
Je bekijkt nu een Tesla motors Model x met kenteken HHF05Z . Ook bekend wel bekend als HHF-05-Z. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Model x deze. Dit voertuig is gebouwd in 2016 en heeft een apk tot 16-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Tesla motors Model x
2016
16-07-2026
€ 97042
hatchback
Samenvatting
Deze Tesla motors Model x personenauto met kenteken HHF05Z werd voor het eerst toegelaten op 15-09-2016 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 6 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2364 kg leeggewicht en een maximale massa van 3021 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 16-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Tesla motors Model x wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de ZX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 297 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | HHF05Z, HHF-05-Z |
| Merk | Tesla motors |
| Model | Model x |
| Bouwjaar | 2016 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie HHF05Z
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Tesla motors Model x.
| Kilometerstand | 151299 km |
| Vraagprijs | € 36495 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HHF-05-Z
Van deze Tesla motors Model x is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 16-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 16-07-2025 |
Vervangen onderdelen: Band bevat uitstekend metalen element |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HHF05Z
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Tesla motors Model x. Ben je van plan om deze Tesla motors te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HHF05Z
Deze Tesla motors Model x is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 6 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Tesla motors Model x een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2464 kg |
| Massa ledig | 2364 kg |
| Toegestaande max. massa | 3021 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45ZX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HHF-05-Z
De huidige eigenaar van HHF05Z heeft deze Tesla motors sinds 22-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Model x is voor het eerst op kenteken gezet op 15-09-2016 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Tesla motors sinds 20-07-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HHF05Z een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 22-07-2025 | Op deze datum is HHF05Z voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 20-07-2025 | Op deze datum is HHF05Z voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 15-09-2016 | Op deze datum is HHF05Z voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Tesla motors fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HHF05Z
De huidige eigenaar van deze Tesla motors is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Model x niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HHF05Z sinds 2016
Nieuw koste deze Model x € 97042 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Tesla motors zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 97042 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HHF05Z nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Tesla motors voertuigen:
Reviews voor HHF05Z
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Tesla motors Model x. Heb jij ervaring met deze Tesla motors ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HHF-05-Z
Veel gestelde vragen over HHF-05-Z
Deze Tesla motors is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Model x:
Blader door alle tweedehands Tesla motors auto's
Ontdek andere Tesla motors voertuigen
Kenteken HHF05Z maakt deel uit van de Tesla motors familie.