HGZ78S - Audi A3 45 tfsie uit 2024
Je bekijkt nu een Audi A3 45 tfsie met kenteken HGZ78S . Ook bekend wel bekend als HGZ-78-S. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A3 45 tfsie deze. Dit voertuig is gebouwd in 2024 en heeft een apk tot 22-02-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi A3 45 tfsie
2024
22-02-2028
€ 53262
hatchback
Samenvatting
Deze Audi A3 45 tfsie personenauto met kenteken HGZ78S werd voor het eerst toegelaten op 22-02-2024 en is momenteel 2 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1395 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1555 kg leeggewicht en een maximale massa van 2095 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 22-02-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi A3 45 tfsie wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 262 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | HGZ78S, HGZ-78-S |
| Merk | Audi |
| Model | A3 45 tfsie |
| Bouwjaar | 2024 |
| Vorm | Hatchback |
Verkoophistorie HGZ78S
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi A3 45 tfsie.
| Kilometerstand | 20707 km |
| Vraagprijs | € 41900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HGZ-78-S
Van deze Audi A3 45 tfsie is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 22-02-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HGZ78S
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A3 45 tfsie. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HGZ78S
Deze Audi A3 45 tfsie is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1395 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A3 45 tfsie een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1655 kg |
| Massa ledig | 1555 kg |
| Toegestaande max. massa | 2095 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1395 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HGZ-78-S
De huidige eigenaar van HGZ78S heeft deze Audi sinds 21-10-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De A3 45 tfsie is voor het eerst op kenteken gezet op 22-02-2024 en is dus 2 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 11-04-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HGZ78S een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 21-10-2025 | Op deze datum is HGZ78S voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 11-04-2025 | Op deze datum is HGZ78S voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 22-02-2024 | Op deze datum is HGZ78S voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HGZ78S
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A3 45 tfsie niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HGZ78S sinds 2024
Nieuw koste deze A3 45 tfsie € 53262 inclusief 711 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 53262 |
| Bruto BPM | € 711 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HGZ78S nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor HGZ78S
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi A3 45 tfsie. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HGZ-78-S
Veel gestelde vragen over HGZ-78-S
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A3 45 tfsie:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken HGZ78S maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een gerenommeerd Duits automerk dat sinds zijn oprichting in 1909 bekend staat om zijn innovatieve technologie en hoogwaardige productie. Het merk maakt deel uit van de Volkswagen Groep en heeft zijn hoofdkantoor in Ingolstadt, Beieren. Audi staat vooral bekend om zijn luxe voertuigen, die zowel prestaties als comfort combineren.