HGT24K - Mercedes-Benz C 180 uit 2023
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz C 180 met kenteken HGT24K . Ook bekend wel bekend als HGT-24-K. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze C 180 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2023 en heeft een apk tot 08-05-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz C 180
2023
08-05-2027
€ 73486
cabriolet
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz C 180 personenauto met kenteken HGT24K werd voor het eerst toegelaten op 08-05-2023 en is momenteel 3 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1497 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De cabriolet uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1590 kg leeggewicht en een maximale massa van 2155 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 08-05-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz C 180 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AP emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 284 cm wielbasis en een elegante cabriolet carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | HGT24K, HGT-24-K |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | C 180 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Vorm | Cabriolet |
Verkoophistorie HGT24K
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz C 180.
| Kilometerstand | 18099 km |
| Vraagprijs | € 49950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HGT-24-K
Van deze Mercedes-Benz C 180 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 08-05-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HGT24K
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz C 180. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HGT24K
Deze Mercedes-Benz C 180 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1497 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 156.40 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz C 180 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1690 kg |
| Massa ledig | 1590 kg |
| Toegestaande max. massa | 2155 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
| Cilinderinhoud | 1497 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AP |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HGT-24-K
De huidige eigenaar van HGT24K heeft deze Mercedes-Benz sinds 27-02-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De C 180 is voor het eerst op kenteken gezet op 08-05-2023 en is dus 3 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 27-02-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HGT24K een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 27-02-2025 | Op deze datum is HGT24K voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-02-2025 | Op deze datum is HGT24K voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 08-05-2023 | Op deze datum is HGT24K voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HGT24K
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de C 180 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HGT24K sinds 2023
Nieuw koste deze C 180 € 73486 inclusief 11790 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 73486 |
| Bruto BPM | € 11790 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HGT24K nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor HGT24K
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz C 180. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HGT-24-K
Veel gestelde vragen over HGT-24-K
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C 180:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken HGT24K maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.