HGG25K - Ford Explorer uit 2025
Je bekijkt nu een Ford Explorer met kenteken HGG25K . Ook bekend wel bekend als HGG-25-K. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Explorer deze. Dit voertuig is gebouwd in 2025 en heeft een apk tot 24-02-2029.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Ford Explorer
2025
24-02-2029
€ 47499
MPV
Samenvatting
Deze Ford Explorer personenauto met kenteken HGG25K werd voor het eerst toegelaten op 24-02-2025 en is momenteel 1 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1990 kg leeggewicht en een maximale massa van 2675 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 24-02-2029, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Ford Explorer wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 277 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HGG25K
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Ford Explorer.
| Kilometerstand | 18800 km |
| Vraagprijs | € 39745 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HGG-25-K
Van deze Ford Explorer is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 24-02-2029 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HGG25K
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ford Explorer. Ben je van plan om deze Ford te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HGG25K
Deze Ford Explorer is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ford Explorer een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2090 kg |
| Massa ledig | 1990 kg |
| Toegestaande max. massa | 2675 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2023/443AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HGG-25-K
De huidige eigenaar van HGG25K heeft deze Ford sinds 31-01-2026 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De Explorer is voor het eerst op kenteken gezet op 24-02-2025 en is dus 1 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ford sinds 24-02-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is HGG25K een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 31-01-2026 | Op deze datum is HGG25K voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 24-02-2025 | Op deze datum is HGG25K voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 24-02-2025 | Op deze datum is HGG25K voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ford fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HGG25K
De huidige eigenaar van deze Ford is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Explorer niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HGG25K sinds 2025
Nieuw koste deze Explorer € 47499 inclusief 667 euro BPM. Gemiddeld verliest een Ford zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 47499 |
| Bruto BPM | € 667 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HGG25K nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ford voertuigen:
Reviews voor HGG25K
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Ford Explorer. Heb jij ervaring met deze Ford ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HGG-25-K
Veel gestelde vragen over HGG-25-K
Deze Ford is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Explorer:
Blader door alle tweedehands Ford auto's
Ontdek andere Ford voertuigen
Kenteken HGG25K maakt deel uit van de Ford familie.
Ford is een van de oudste en meest gerenommeerde automerken ter wereld, opgericht in 1903 door Henry Ford. Het Amerikaanse merk heeft een rijke geschiedenis die nauw verweven is met de ontwikkelingen in de auto-industrie. Ford is vooral bekend om zijn innovatieve benadering van autoproductie, waaronder de introductie van de lopende band, wat een revolutie teweegbracht in de manier waarop voertuigen werden vervaardigd. Dit leidde tot een grotere efficiëntie en een lagere prijs voor consumenten.