HFF60F - Mercedes-Benz E 200 d uit 2019
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz E 200 d met kenteken HFF60F . Ook bekend wel bekend als HFF-60-F. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze E 200 d deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 28-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz E 200 d
2019
28-03-2027
€ 65332
stationwagen
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz E 200 d personenauto met kenteken HFF60F werd voor het eerst toegelaten op 13-06-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1597 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1710 kg leeggewicht en een maximale massa van 2455 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 28-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz E 200 d wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 6 AG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 294 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | HFF60F, HFF-60-F |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | E 200 d |
| Bouwjaar | 2019 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie HFF60F
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz E 200 d.
| Kilometerstand | 128644 km |
| Vraagprijs | € 28995 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HFF-60-F
Van deze Mercedes-Benz E 200 d is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 28-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 28-03-2025 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HFF60F
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz E 200 d. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HFF60F
Deze Mercedes-Benz E 200 d is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 1597 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 160.48 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz E 200 d een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1810 kg |
| Massa ledig | 1710 kg |
| Toegestaande max. massa | 2455 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 118 kW / 160 pk |
| Cilinderinhoud | 1597 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2850 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 121 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347AG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HFF-60-F
De huidige eigenaar van HFF60F heeft deze Mercedes-Benz sinds 31-03-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De E 200 d is voor het eerst op kenteken gezet op 13-06-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 31-03-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HFF60F een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 31-03-2025 | Op deze datum is HFF60F voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-03-2025 | Op deze datum is HFF60F voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 13-06-2019 | Op deze datum is HFF60F voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HFF60F
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de E 200 d niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HFF60F sinds 2019
Nieuw koste deze E 200 d € 65332 inclusief 1493 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 65332 |
| Bruto BPM | € 1493 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HFF60F nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor HFF60F
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz E 200 d. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HFF-60-F
Veel gestelde vragen over HFF-60-F
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de E 200 d:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken HFF60F maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz is een van de meeste iconische merken in de autowereld, bekend om zijn luxe voertuigen, innovatieve technologieën en robuuste prestaties. Het merk heeft zijn oorsprong in het Duitse Stuttgart, waar in 1886 de eerste auto door Karl Benz werd gepresenteerd. Sindsdien heeft Mercedes-Benz zich ontwikkeld tot synoniem voor kwaliteit en luxe in de autobezitervaring.