HF415T - Mercedes-Benz A 250 4matic uit 2014
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz A 250 4matic met kenteken HF415T . Ook bekend wel bekend als HF-415-T. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A 250 4matic deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 29-12-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz A 250 4matic
2014
29-12-2026
€ 64311
stationwagen
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz A 250 4matic personenauto met kenteken HF415T werd voor het eerst toegelaten op 04-08-2014 en is momenteel 11 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1991 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1405 kg leeggewicht en een maximale massa van 2030 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 29-12-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz A 250 4matic wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | HF415T, HF-415-T |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | A 250 4matic |
| Bouwjaar | 2014 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie HF415T
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz A 250 4matic.
| Kilometerstand | 161293 km |
| Vraagprijs | € 17445 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HF-415-T
Van deze Mercedes-Benz A 250 4matic is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 29-12-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HF415T
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz A 250 4matic. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HF415T
Deze Mercedes-Benz A 250 4matic is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1991 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 210.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz A 250 4matic een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1505 kg |
| Massa ledig | 1405 kg |
| Toegestaande max. massa | 2030 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Cilinderinhoud | 1991 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,4 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,6 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 88 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 74 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 154 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HF-415-T
De huidige eigenaar van HF415T heeft deze Mercedes-Benz sinds 30-01-2026 in bezit en heeft hem dus 3 maanden geleden gekocht. De A 250 4matic is voor het eerst op kenteken gezet op 04-08-2014 en is dus 11 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 24-10-2015 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is HF415T een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 30-01-2026 | Op deze datum is HF415T voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 24-10-2015 | Op deze datum is HF415T voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 04-08-2014 | Op deze datum is HF415T voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HF415T
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A 250 4matic niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HF415T sinds 2014
Nieuw koste deze A 250 4matic € 64311 inclusief 5938 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 64311 |
| Bruto BPM | € 5938 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HF415T nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor HF415T
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz A 250 4matic. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HF-415-T
Veel gestelde vragen over HF-415-T
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A 250 4matic:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken HF415T maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.