HBP71L - Opel Corsa uit 2025
Je bekijkt nu een Opel Corsa met kenteken HBP71L . Ook bekend wel bekend als HBP-71-L. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Corsa deze. Dit voertuig is gebouwd in 2025 en heeft een apk tot 15-01-2029.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Corsa
2025
15-01-2029
€ 24248
hatchback
Samenvatting
Deze Opel Corsa personenauto met kenteken HBP71L werd voor het eerst toegelaten op 15-01-2025 en is momenteel 1 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1075 kg leeggewicht en een maximale massa van 1620 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 15-01-2029, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Corsa wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 EA emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 254 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie HBP71L
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Corsa.
| Kilometerstand | 2760 km |
| Vraagprijs | € 20890 |
| Te koop sinds |
APK historie voor HBP-71-L
Van deze Opel Corsa is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 15-01-2029 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor HBP71L
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Corsa. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens HBP71L
Deze Opel Corsa is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 100.64 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Corsa een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1175 kg |
| Massa ledig | 1075 kg |
| Toegestaande max. massa | 1620 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 74 kW / 101 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2023/443EA |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van HBP-71-L
De huidige eigenaar van HBP71L heeft deze Opel sinds 21-11-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Corsa is voor het eerst op kenteken gezet op 15-01-2025 en is dus 1 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 15-01-2025 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is HBP71L een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 21-11-2025 | Op deze datum is HBP71L voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 15-01-2025 | Op deze datum is HBP71L voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 15-01-2025 | Op deze datum is HBP71L voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van HBP71L
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Corsa niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van HBP71L sinds 2025
Nieuw koste deze Corsa € 24248 inclusief 5331 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 24248 |
| Bruto BPM | € 5331 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat HBP71L nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor HBP71L
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Corsa. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over HBP-71-L
Veel gestelde vragen over HBP-71-L
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Corsa:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken HBP71L maakt deel uit van de Opel familie.
Opel, opgericht in 1862, is een Duits automerk dat al meer dan een eeuw bekend staat om zijn betrouwbare voertuigen. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de productie van naaimachines en later de ontwikkeling van fiets- en automobieltechnologie. In de loop der jaren heeft Opel zich gepositioneerd als een veelzijdige autofabrikant die een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van kleine stadsauto's tot ruime gezinswagens en sportieve modellen.