H969SG - Mercedes-Benz Amg glc 43 uit 2019
Je bekijkt de gegevens van kenteken H969SG, ook geschreven als H-969-SG. Deze Mercedes-Benz Amg glc 43 is gebouwd in 2019 en heeft een APK tot 28-07-2027. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
Mercedes-Benz Amg glc 43
2019
28-07-2027
€ 127.779
hatchback
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz Amg glc 43 personenauto met kenteken H969SG werd voor het eerst toegelaten op 09-07-2019 en is momenteel 7 jaar oud. De auto heeft een 6-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2996 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 8.9 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1755 kg leeggewicht en een maximale massa van 2460 kg. De APK van deze auto is geldig tot 28-07-2027. Deze Mercedes-Benz Amg glc 43 rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienorm .
Bijzonderheden van H-969-SG
Er staat een terugroepactie open. Een dealer van het merk voert die kosteloos uit.
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als "geen oordeel". 5
H-969-SG vergeleken met andere Mercedes-Benz Amg glc 43 uit 2019
Met 105.918 km op de teller zit dit voertuig 10.759 km onder de mediaan voor een Mercedes-Benz Amg glc 43 uit 2019 van 116.677 km (113 advertenties).
De vraagprijs van € 38.995 zit dit voertuig € 1.955 onder de mediane vraagprijs van € 40.950 (113 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 14.921 km per jaar.
Wij hebben 26 exemplaren van de Mercedes-Benz Amg glc 43 uit 2019 in onze database staan.
De kleur wit komt voor bij 15% van de Mercedes-Benz Amg glc 43 uit 2019 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | H969SG, H-969-SG |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Amg glc 43 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Vorm | Hatchback |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie H969SG
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze Mercedes-Benz Amg glc 43 hebben gevonden, geplaatst op 21-07-2026.
| Kilometerstand | 105918 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 38995 |
| Te koop sinds |
APK historie voor H-969-SG
Bij deze Mercedes-Benz Amg glc 43 zijn 2 afkeurpunten geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 28-07-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 30-06-2025 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor H969SG
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz Amg glc 43. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens H969SG
Deze Mercedes-Benz Amg glc 43 is uitgerust met een krachtige 6-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 2996 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 367 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz Amg glc 43 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1855 kg |
| Massa ledig | 1755 kg |
| Toegestaande max. massa | 2460 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 270 kW / 367 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 2996 liter |
| Aantal cilinders | 6 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 11,5 l/100km ( ±9 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 7,5 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 8,9 l/100km ( ±11 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 92 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 74 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 203 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van H-969-SG
De huidige eigenaar van H969SG heeft deze Mercedes-Benz sinds 05-08-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De Amg glc 43 is voor het eerst op kenteken gezet op 09-07-2019 en is dus 7 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 29-04-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is H969SG een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 05-08-2026 | Op deze datum is H969SG voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 29-04-2020 | Op deze datum is H969SG voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 09-07-2019 | Op deze datum is H969SG voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van H969SG
Wij tonen de huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van H969SG sinds 2019
Nieuw kostte deze Amg glc 43 € 127.779 inclusief € 22.706 BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 127.779 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 22.706 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 34.950
–
€ 49.950
op basis van 113 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat H969SG nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Veel gestelde vragen over H-969-SG
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Amg glc 43:
Bekijk ook deze Amg glc 43 autos en soortgelijke Mercedes-Benz modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands Mercedes-Benz auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke Amg glc 43 voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
K851PD
Mercedes-Benz GLC 43 AMG4MATIC [ Panoramdak Luchtvering Burmester ]
159713 km - € 31945
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
P593PH
Mercedes-Benz GLC 43 AMGCoupé 4Matic El-Dak Luchtvering Trekh 360
114173 km - € 36900
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
JVD94K
Mercedes-Benz GLC 43 AMG4MATIC | Burmester |Pano|AMG-Uitlaat|
156441 km - € 34995
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
K895FJ
Mercedes-Benz AMG 43 4MATIC | Gloss Sakura Pink |
103000 km - € 39950
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
L179DR
Mercedes-Benz GLC 43 AMG4MATIC|BurmesterICamera|Pano|HUD
117976 km - € 35950
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
RS998P
Mercedes-Benz AMG 43 4MATIC | WORDT VERWACHT | PANORAMADAK | ACHTERUITRIJCAMERA | STOELVERWARMING | ELEKTRISCHE KOFFERKLEP | MEMORY | LEDEREN INTERIEUR | ADAPTIVE CRUISE CONTROL | CLIMATE CONTROL |
87321 km - € 41900
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
J209DJ
Mercedes-Benz GLC 43 AMGCoupé 4MATIC PANO VOL OPTIES
175275 km - € 28900
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
GPV20N
Mercedes-Benz GLC 43 AMG4MATIC / Memory / Burmester / Head Up / Leder / 36
111967 km - € 37850
Bouwjaar: 2016
Aangeboden sinds
X632JP
Mercedes-Benz GLC 43 AMG4MATIC / Pano / Trekhaak / Burmester / HUD / Stoel
146833 km - € 36995
Bouwjaar: 2017
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken H969SG maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands Mercedes-Benz op een complete en geverifieerde onderhoudshistorie. Vraag altijd het kenteken op om te controleren of de RDW-gegevens kloppen met het verhaal van de verkoper. Let extra op de staat van de automatische transmissie, aangezien reparaties aan deze versnellingsbakken kostbaar zijn.
Kentekens in de buurt van H-969-SG
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als H969SG.
Meer over de Mercedes-Benz Amg glc 43
Alle Mercedes-Benz Amg glc 43 kentekens Mercedes-Benz Amg glc 43 uit 2019 Mercedes-Benz Amg glc 43 modelinformatie