H922ZL - Nissan Juke uit 2020
Je bekijkt nu een Nissan Juke met kenteken H922ZL . Ook bekend wel bekend als H-922-ZL. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Juke deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 23-12-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Nissan Juke
2020
23-12-2027
€ 28341
MPV
Samenvatting
Deze Nissan Juke personenauto met kenteken H922ZL werd voor het eerst toegelaten op 27-06-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1157 kg leeggewicht en een maximale massa van 1700 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 23-12-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Nissan Juke wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 264 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie H922ZL
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Nissan Juke.
| Kilometerstand | 52981 km |
| Vraagprijs | € 19900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor H-922-ZL
Van deze Nissan Juke is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 23-12-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 27-05-2024 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor H922ZL
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Nissan Juke. Ben je van plan om deze Nissan te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens H922ZL
Deze Nissan Juke is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 116.96 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Nissan Juke een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1257 kg |
| Massa ledig | 1157 kg |
| Toegestaande max. massa | 1700 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 86 kW / 117 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,2 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,5 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 65 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 118 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van H-922-ZL
De huidige eigenaar van H922ZL heeft deze Nissan sinds 27-12-2025 in bezit en heeft hem dus 4 maanden geleden gekocht. De Juke is voor het eerst op kenteken gezet op 27-06-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Nissan sinds 27-06-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is H922ZL een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 27-12-2025 | Op deze datum is H922ZL voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-06-2020 | Op deze datum is H922ZL voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-06-2020 | Op deze datum is H922ZL voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Nissan fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van H922ZL
De huidige eigenaar van deze Nissan is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Juke niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van H922ZL sinds 2020
Nieuw koste deze Juke € 28341 inclusief 5342 euro BPM. Gemiddeld verliest een Nissan zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 28341 |
| Bruto BPM | € 5342 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat H922ZL nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Nissan voertuigen:
Reviews voor H922ZL
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Nissan Juke. Heb jij ervaring met deze Nissan ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over H-922-ZL
Veel gestelde vragen over H-922-ZL
Deze Nissan is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Juke:
Blader door alle tweedehands Nissan auto's
Ontdek andere Nissan voertuigen
Kenteken H922ZL maakt deel uit van de Nissan familie.
Nissan is een Japanse autobouwer die in 1933 werd opgericht en sindsdien een belangrijke speler in de wereldwijde auto-industrie is geworden. Het merk staat bekend om zijn innovatieve technologieën, duurzame voertuigen en een breed scala aan modellen die tegemoetkomen aan de verschillende behoeften van consumenten. Met zijn hoofdkantoor in Yokohama, Japan, heeft Nissan een sterke internationale aanwezigheid en is het actief in meer dan 160 landen.