H793LR - Volkswagen Golf uit 2017
Je bekijkt nu een Volkswagen Golf met kenteken H793LR . Ook bekend wel bekend als H-793-LR. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Golf deze. Dit voertuig is gebouwd in 2017 en heeft een apk tot 03-03-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Golf
2017
03-03-2027
€ 47405
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Golf personenauto met kenteken H793LR werd voor het eerst toegelaten op 22-02-2017 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1968 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.90 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1338 kg leeggewicht en een maximale massa van 1930 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 03-03-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Golf wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 263 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | H793LR, H-793-LR |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Bouwjaar | 2017 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie H793LR
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Golf.
| Kilometerstand | 171903 km |
| Vraagprijs | € 20999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor H-793-LR
Van deze Volkswagen Golf is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 03-03-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 03-03-2025 |
Vervangen onderdelen: Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor H793LR
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Golf. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens H793LR
Deze Volkswagen Golf is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 1968 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 183.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Golf een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1438 kg |
| Massa ledig | 1338 kg |
| Toegestaande max. massa | 1930 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 135 kW / 184 pk |
| Cilinderinhoud | 1968 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 5,6 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,5 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2375 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 129 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2016/646W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van H-793-LR
De huidige eigenaar van H793LR heeft deze Volkswagen sinds 31-10-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Golf is voor het eerst op kenteken gezet op 22-02-2017 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 03-03-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is H793LR een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 31-10-2025 | Op deze datum is H793LR voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 03-03-2020 | Op deze datum is H793LR voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 22-02-2017 | Op deze datum is H793LR voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van H793LR
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Golf niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van H793LR sinds 2017
Nieuw koste deze Golf € 47405 inclusief 2215 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 47405 |
| Bruto BPM | € 2215 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat H793LR nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor H793LR
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Golf. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over H-793-LR
Veel gestelde vragen over H-793-LR
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Golf:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken H793LR maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, opgericht in 1937 in Duitsland, is een van de meest herkenbare automerken ter wereld. Het merk heeft een rijke geschiedenis die begon met de ontwikkeling van de iconische Volkswagen Kever, ontworpen door Ferdinand Porsche. Deze auto werd al snel een symbool van de naoorlogse opbouw en het economische wonder in Duitsland.