H783LV - Toyota Yaris hybrid uit 2020
Je bekijkt nu een Toyota Yaris hybrid met kenteken H783LV . Ook bekend wel bekend als H-783-LV. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Yaris hybrid deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 15-04-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Toyota Yaris hybrid
2020
15-04-2028
€ 21260
MPV
Samenvatting
Deze Toyota Yaris hybrid personenauto met kenteken H783LV werd voor het eerst toegelaten op 15-04-2020 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1497 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1050 kg leeggewicht en een maximale massa van 1565 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 15-04-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Toyota Yaris hybrid wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 AM emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 251 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | H783LV, H-783-LV |
| Merk | Toyota |
| Model | Yaris hybrid |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | MPV |
Verkoophistorie H783LV
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Toyota Yaris hybrid.
| Kilometerstand | 133863 km |
| Vraagprijs | € 14500 |
| Te koop sinds |
APK historie voor H-783-LV
Van deze Toyota Yaris hybrid is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 15-04-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 02-04-2024 |
Vervangen onderdelen: Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor H783LV
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Yaris hybrid. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens H783LV
Deze Toyota Yaris hybrid is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1497 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Yaris hybrid een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1150 kg |
| Massa ledig | 1050 kg |
| Toegestaande max. massa | 1565 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1497 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van H-783-LV
De huidige eigenaar van H783LV heeft deze Toyota sinds 13-03-2026 in bezit en heeft hem dus 2 maanden geleden gekocht. De Yaris hybrid is voor het eerst op kenteken gezet op 15-04-2020 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 15-04-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is H783LV een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 13-03-2026 | Op deze datum is H783LV voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 15-04-2020 | Op deze datum is H783LV voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 15-04-2020 | Op deze datum is H783LV voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van H783LV
De huidige eigenaar van deze Toyota is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Yaris hybrid niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van H783LV sinds 2020
Nieuw koste deze Yaris hybrid € 21260 inclusief 1446 euro BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 21260 |
| Bruto BPM | € 1446 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat H783LV nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Reviews voor H783LV
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Toyota Yaris hybrid. Heb jij ervaring met deze Toyota ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over H-783-LV
Veel gestelde vragen over H-783-LV
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Yaris hybrid:
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken H783LV maakt deel uit van de Toyota familie.
Toyota is een van de grootste en meest erkende automerken ter wereld, opgericht in 1937 door Kiichiro Toyoda. Het Japanse bedrijf begon als een tak van de Toyoda Automatic Loom Works en heeft zich sindsdien ontwikkeld tot een toonaangevende fabrikant van voertuigen. Toyota is vooral bekend om zijn focus op kwaliteit, betrouwbaarheid en innovatie.