H779GL - BMW X3 xdrive20i uit 2020
Je bekijkt de gegevens van kenteken H779GL, ook geschreven als H-779-GL. Deze BMW X3 xdrive20i is gebouwd in 2020 en heeft een APK tot 08-07-2028. Hieronder vind je de technische gegevens, de APK-historie en de registratiegegevens zoals die bij de RDW bekend zijn.
Deze informatie is voor het laatst gecontroleerd op .
BMW X3 xdrive20i
2020
08-07-2028
€ 63.949
stationwagen
Samenvatting
Deze BMW X3 xdrive20i personenauto met kenteken H779GL werd voor het eerst toegelaten op 27-01-2020 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1705 kg leeggewicht en een maximale massa van 2400 kg. De APK van deze auto is geldig tot 08-07-2028. Deze BMW X3 xdrive20i rijdt op benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienorm .
Bijzonderheden van H-779-GL
De RDW beoordeelt de geregistreerde kilometerstanden als logisch, laatst geregistreerd in 2026.
H-779-GL vergeleken met andere BMW X3 xdrive20i uit 2020
Met 148.968 km op de teller zit dit voertuig 50.386 km boven de mediaan voor een BMW X3 xdrive20i uit 2020 van 98.582 km (36 advertenties).
De vraagprijs van € 25.945 zit dit voertuig € 9.005 onder de mediane vraagprijs van € 34.950 (36 advertenties).
Vergelijkbare exemplaren rijden gemiddeld 18.325 km per jaar.
Wij hebben 181 exemplaren van de BMW X3 xdrive20i uit 2020 in onze database staan.
De kleur blauw komt voor bij 9% van de BMW X3 xdrive20i uit 2020 die wij kennen.
Gebaseerd op advertenties die wij zelf hebben verzameld en op de voertuigen die in onze database staan. Het zijn vraagprijzen, geen transactieprijzen.
| Kenteken | H779GL, H-779-GL |
|---|---|
| Merk | BMW |
| Model | X3 xdrive20i |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
| Aankoopadvies |
Verkoophistorie H779GL
Dit is de meest recente advertentie die wij voor deze BMW X3 xdrive20i hebben gevonden, geplaatst op 21-07-2026.
| Kilometerstand | 148968 km |
|---|---|
| Vraagprijs | € 25945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor H-779-GL
Bij deze BMW X3 xdrive20i zijn 1 afkeurpunt geregistreerd over 1 keuring. Hieronder staat per keuring wat er is geconstateerd.
Dit voertuig moet op 08-07-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 23-01-2024 |
Vervangen onderdelen: Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor H779GL
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze BMW X3 xdrive20i. Ben je van plan om deze BMW te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens H779GL
Deze BMW X3 xdrive20i is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 184 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze BMW X3 xdrive20i een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1805 kg |
| Massa ledig | 1705 kg |
| Toegestaande max. massa | 2400 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 135 kW / 184 pk |
|---|---|
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,8 l/100km ( ±13 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,1 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 6,7 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 81 db(A) |
|---|---|
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 154 g/km |
|---|---|
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van H-779-GL
De huidige eigenaar van H779GL heeft deze BMW sinds 15-08-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De X3 xdrive20i is voor het eerst op kenteken gezet op 27-01-2020 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze BMW sinds 27-01-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is H779GL een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-08-2026 | Op deze datum is H779GL voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-01-2020 | Op deze datum is H779GL voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-01-2020 | Op deze datum is H779GL voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de BMW fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van H779GL
Wij tonen de huidige eigenaar van deze BMW niet openbaar op internet. De eigenarenhistorie is wel op te vragen in het rapport.
Waarde ontwikkeling van H779GL sinds 2020
Nieuw kostte deze X3 xdrive20i € 63.949 inclusief € 12.577 BPM. Gemiddeld verliest een BMW zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 63.949 |
|---|---|
| Bruto BPM | € 12.577 |
| Marktprijs vergelijkbare exemplaren |
€ 29.950
–
€ 41.895
op basis van 36 advertenties |
| Dagwaarde en inruilwaarde van dit voertuig | Beschikbaar in het rapport |
Benieuwd wat H779GL nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke BMW voertuigen:
Veel gestelde vragen over H-779-GL
Deze BMW is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de X3 xdrive20i:
Bekijk ook deze X3 xdrive20i autos en soortgelijke BMW modellen
Wij controleren dagelijks het actuele aanbod van tweedehands BMW auto's op internet. Hieronder vind je een selectie van soortgelijke X3 xdrive20i voertuigen die momenteel te koop staan en waarvoor je een kentekencheck kunt aanvragen:
TJ113D
BMW X3xDrive20i 184pk Aut. High Executive - Panoramadak
146594 km - € 24950
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
XT423R
BMW X3XDrive20i High Executive MOTOR ENGINE DEFECT!!!!!
190744 km - € 3999
Bouwjaar: 2012
Aangeboden sinds
GXB31X
BMW X3xDrive20i M-Sport Business Edition Plus | Cruise C
30227 km - € 54900
Bouwjaar: 2024
Aangeboden sinds
P170JH
BMW X3XDrive20i High Executive | NAVI | CLIMA | CRUISE |
138932 km - € 25695
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
XG447G
BMW X3xDrive20i 184 PK High Executive Org. NL | M-Sport
79784 km - € 34795
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
XG287V
BMW X3XDrive20i High Executive M Sport|Panorama dak|Head
187608 km - € 24950
Bouwjaar: 2019
Aangeboden sinds
G631ZX
BMW xDrive20i 184 PK M-SPORT H.E. EDITION + HEAD-UP | SFEERVERL. | CARPLAY | LEDER | CAMERA | 19 INCH
98582 km - € 31750
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
ST212Z
BMW xDrive20i High Executive | Dealeronderhouden • Schuifdak • H/K
90184 km - € 28750
Bouwjaar: 2018
Aangeboden sinds
G631ZX
BMW X3xDrive20i 184 PK M-SPORT H.E. EDITION + HEAD-UP |
98582 km - € 31750
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
K613TB
BMW xDrive20i PANO|ELEK. HAAK|MEMORY|LEDER|STUURWIELVERWARMING
169219 km - € 24950
Bouwjaar: 2020
Aangeboden sinds
2XDD55
BMW X3xDrive20i HIGH EXE LEDER/PANO/ECC-AIRCO/CRUISE
221103 km - € 11950
Bouwjaar: 2014
Aangeboden sinds
Blader door alle tweedehands BMW auto's
Ontdek andere BMW voertuigen
Kenteken H779GL maakt deel uit van de BMW familie.
Let bij de aanschaf van een tweedehands BMW op een complete en aantoonbare onderhoudshistorie, aangezien de modellen regelmatig complexe techniek aan boord hebben. Controleer ook of de voorgeschreven olieverversingen stipt zijn uitgevoerd, met name bij de turbomotoren. Een grondige controle van de aandrijflijn is verstandig, zeker bij modellen met achterwielaandrijving of xDrive.
Kentekens in de buurt van H-779-GL
Deze kentekens zijn rond dezelfde periode uitgegeven als H779GL.
H660GL (2019)
Meer over de BMW X3 xdrive20i
Alle BMW X3 xdrive20i kentekens BMW X3 xdrive20i uit 2020 BMW X3 xdrive20i modelinformatie