H354TP - Ds 3 crossback uit 2020
Je bekijkt nu een Ds 3 crossback met kenteken H354TP . Ook bekend wel bekend als H-354-TP. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 3 crossback deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 27-05-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Ds 3 crossback
2020
27-05-2026
€ 44590
stationwagen
Samenvatting
Deze Ds 3 crossback personenauto met kenteken H354TP werd voor het eerst toegelaten op 27-05-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1498 kg leeggewicht en een maximale massa van 1975 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 27-05-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Ds 3 crossback wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 256 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | H354TP, H-354-TP |
| Merk | Ds |
| Model | 3 crossback |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie H354TP
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Ds 3 crossback.
| Kilometerstand | 133060 km |
| Vraagprijs | € 13845 |
| Te koop sinds |
APK historie voor H-354-TP
Van deze Ds 3 crossback is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 27-05-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 24-04-2024 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor H354TP
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Ds 3 crossback. Ben je van plan om deze Ds te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens H354TP
Deze Ds 3 crossback is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Ds 3 crossback een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1598 kg |
| Massa ledig | 1498 kg |
| Toegestaande max. massa | 1975 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van H-354-TP
De huidige eigenaar van H354TP heeft deze Ds sinds 13-08-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De 3 crossback is voor het eerst op kenteken gezet op 27-05-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Ds sinds 27-05-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is H354TP een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 13-08-2025 | Op deze datum is H354TP voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-05-2020 | Op deze datum is H354TP voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-05-2020 | Op deze datum is H354TP voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Ds fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van H354TP
De huidige eigenaar van deze Ds is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 3 crossback niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van H354TP sinds 2020
Nieuw koste deze 3 crossback € 44590 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Ds zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 44590 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat H354TP nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Ds voertuigen:
Reviews voor H354TP
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Ds 3 crossback. Heb jij ervaring met deze Ds ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over H-354-TP
Veel gestelde vragen over H-354-TP
Deze Ds is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 3 crossback:
Blader door alle tweedehands Ds auto's
Ontdek andere Ds voertuigen
Kenteken H354TP maakt deel uit van de Ds familie.
DS Automobiles is een premium automerk dat voortkomt uit de rijke geschiedenis van Citroën. Het merk werd in 2009 gelanceerd als een op zichzelf staande entiteit, met de focus op luxe en innovatief design. De naam DS is afgeleid van de iconische Citroën DS, die in de jaren vijftig furore maakte en synoniem stond voor vooruitgang en elegantie. DS Automobiles heeft deze geest van innovatie en esthetiek in zijn DNA verankerd.