H231XK - Kia Niro uit 2020
Je bekijkt nu een Kia Niro met kenteken H231XK . Ook bekend wel bekend als H-231-XK. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Niro deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 26-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Kia Niro
2020
26-07-2026
€ 34095
stationwagen
Samenvatting
Deze Kia Niro personenauto met kenteken H231XK werd voor het eerst toegelaten op 18-06-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1580 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1390 kg leeggewicht en een maximale massa van 1930 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Kia Niro wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie H231XK
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Kia Niro.
| Kilometerstand | 58307 km |
| Vraagprijs | € 21400 |
| Te koop sinds |
APK historie voor H-231-XK
Van deze Kia Niro is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor H231XK
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Kia Niro. Ben je van plan om deze Kia te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens H231XK
Deze Kia Niro is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1580 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Kia Niro een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1490 kg |
| Massa ledig | 1390 kg |
| Toegestaande max. massa | 1930 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1580 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van H-231-XK
De huidige eigenaar van H231XK heeft deze Kia sinds 02-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Niro is voor het eerst op kenteken gezet op 18-06-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Kia sinds 18-06-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is H231XK een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 02-07-2025 | Op deze datum is H231XK voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 18-06-2020 | Op deze datum is H231XK voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 18-06-2020 | Op deze datum is H231XK voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Kia fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van H231XK
De huidige eigenaar van deze Kia is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Niro niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van H231XK sinds 2020
Nieuw koste deze Niro € 34095 inclusief 2891 euro BPM. Gemiddeld verliest een Kia zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 34095 |
| Bruto BPM | € 2891 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat H231XK nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Kia voertuigen:
Reviews voor H231XK
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Kia Niro. Heb jij ervaring met deze Kia ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over H-231-XK
Veel gestelde vragen over H-231-XK
Deze Kia is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Niro:
Blader door alle tweedehands Kia auto's
Ontdek andere Kia voertuigen
Kenteken H231XK maakt deel uit van de Kia familie.
Kia is een Zuid-Koreaanse autofabrikant die in 1944 werd opgericht en sindsdien een indrukwekkende groei heeft doorgemaakt. Het merk, dat oorspronkelijk begon als producent van fietsen en later motorfietsen, specialiseert zich inmiddels in het vervaardigen van een breed scala aan voertuigen, van compacte stadsauto's tot ruime SUV’s. Kia is tegenwoordig een belangrijke speler op de wereldwijde automarkt en staat bekend om zijn innovatieve designs en betrouwbare techniek.