H198LZ - Mazda Cx-30 uit 2020
Je bekijkt nu een Mazda Cx-30 met kenteken H198LZ . Ook bekend wel bekend als H-198-LZ. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Cx-30 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 11-03-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mazda Cx-30
2020
11-03-2026
€ 33330
stationwagen
Samenvatting
Deze Mazda Cx-30 personenauto met kenteken H198LZ werd voor het eerst toegelaten op 11-03-2020 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1322 kg leeggewicht en een maximale massa van 1957 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. Let op: de APK van deze auto is verlopen op 11-03-2026. Een nieuwe keuring is noodzakelijk. Deze Mazda Cx-30 wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 266 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
APK historie voor H-198-LZ
Van deze Mazda Cx-30 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 11-03-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor H198LZ
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mazda Cx-30. Ben je van plan om deze Mazda te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens H198LZ
Deze Mazda Cx-30 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mazda Cx-30 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1422 kg |
| Massa ledig | 1322 kg |
| Toegestaande max. massa | 1957 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1998 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van H-198-LZ
De huidige eigenaar van H198LZ heeft deze Mazda sinds 02-12-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Cx-30 is voor het eerst op kenteken gezet op 11-03-2020 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mazda sinds 11-03-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is H198LZ een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 02-12-2025 | Op deze datum is H198LZ voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 11-03-2020 | Op deze datum is H198LZ voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 11-03-2020 | Op deze datum is H198LZ voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mazda fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van H198LZ
De huidige eigenaar van deze Mazda is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Cx-30 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van H198LZ sinds 2020
Nieuw koste deze Cx-30 € 33330 inclusief 6374 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mazda zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 33330 |
| Bruto BPM | € 6374 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat H198LZ nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mazda voertuigen:
Reviews voor H198LZ
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mazda Cx-30. Heb jij ervaring met deze Mazda ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over H-198-LZ
Veel gestelde vragen over H-198-LZ
Deze Mazda is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Cx-30:
Blader door alle tweedehands Mazda auto's
Ontdek andere Mazda voertuigen
Kenteken H198LZ maakt deel uit van de Mazda familie.
Mazda is een Japanse autobouwer die sinds de oprichting in 1920 een opvallende plaats in de autowereld heeft verworven. Het merk, dat oorspronkelijk begon als producent van koloniale producten zoals kurk en later overging naar de autoproductie, is tegenwoordig vooral bekend om zijn innovatieve technologieën en sportieve rijervaringen.