H183RT - Opel Grandland x uit 2020
Je bekijkt nu een Opel Grandland x met kenteken H183RT . Ook bekend wel bekend als H-183-RT. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Grandland x deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 25-06-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Grandland x
2020
25-06-2027
€ 40642
MPV
Samenvatting
Deze Opel Grandland x personenauto met kenteken H183RT werd voor het eerst toegelaten op 23-04-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.9 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1295 kg leeggewicht en een maximale massa van 2000 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-06-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Grandland x wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 AM emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 268 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | H183RT, H-183-RT |
| Merk | Opel |
| Model | Grandland x |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | MPV |
Verkoophistorie H183RT
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Grandland x.
| Kilometerstand | 102955 km |
| Vraagprijs | € 19000 |
| Te koop sinds |
APK historie voor H-183-RT
Van deze Opel Grandland x is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-06-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor H183RT
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Grandland x. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens H183RT
Deze Opel Grandland x is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 130.56 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Grandland x een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1395 kg |
| Massa ledig | 1295 kg |
| Toegestaande max. massa | 2000 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 96 kW / 131 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,6 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,5 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 112 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AM |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van H-183-RT
De huidige eigenaar van H183RT heeft deze Opel sinds 25-06-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Grandland x is voor het eerst op kenteken gezet op 23-04-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 23-04-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is H183RT een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-06-2025 | Op deze datum is H183RT voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 23-04-2020 | Op deze datum is H183RT voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 23-04-2020 | Op deze datum is H183RT voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van H183RT
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Grandland x niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van H183RT sinds 2020
Nieuw koste deze Grandland x € 40642 inclusief 4568 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 40642 |
| Bruto BPM | € 4568 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat H183RT nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor H183RT
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Grandland x. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over H-183-RT
Veel gestelde vragen over H-183-RT
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Grandland x:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken H183RT maakt deel uit van de Opel familie.
Opel is een van de oudste en meest herkenbare automerken in Europa, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1862. Oorspronkelijk opgericht als een fietsenfabrikant, maakte het bedrijf in 1899 de overstap naar de automobielindustrie. Sindsdien heeft Opel zich ontwikkeld tot een veelzijdig merk dat een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's.