GXZ02Z - Lexus Rx450h+ uit 2024
Je bekijkt nu een Lexus Rx450h+ met kenteken GXZ02Z . Ook bekend wel bekend als GXZ-02-Z. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Rx450h+ deze. Dit voertuig is gebouwd in 2024 en heeft een apk tot 25-11-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Lexus Rx450h+
2024
25-11-2028
€ 96840
MPV
Samenvatting
Deze Lexus Rx450h+ personenauto met kenteken GXZ02Z werd voor het eerst toegelaten op 25-11-2024 en is momenteel 1 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2487 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2085 kg leeggewicht en een maximale massa van 2780 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 25-11-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Lexus Rx450h+ wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 EA emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 285 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie GXZ02Z
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Lexus Rx450h+.
| Kilometerstand | 17928 km |
| Vraagprijs | € 74950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor GXZ-02-Z
Van deze Lexus Rx450h+ is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 25-11-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor GXZ02Z
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Lexus Rx450h+. Ben je van plan om deze Lexus te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens GXZ02Z
Deze Lexus Rx450h+ is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 2487 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Lexus Rx450h+ een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2185 kg |
| Massa ledig | 2085 kg |
| Toegestaande max. massa | 2780 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 2487 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2023/443EA |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van GXZ-02-Z
De huidige eigenaar van GXZ02Z heeft deze Lexus sinds 30-10-2025 in bezit en heeft hem dus 6 maanden geleden gekocht. De Rx450h+ is voor het eerst op kenteken gezet op 25-11-2024 en is dus 1 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Lexus sinds 21-12-2024 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is GXZ02Z een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 30-10-2025 | Op deze datum is GXZ02Z voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 21-12-2024 | Op deze datum is GXZ02Z voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 25-11-2024 | Op deze datum is GXZ02Z voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Lexus fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van GXZ02Z
De huidige eigenaar van deze Lexus is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Rx450h+ niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van GXZ02Z sinds 2024
Nieuw koste deze Rx450h+ € 96840 inclusief 546 euro BPM. Gemiddeld verliest een Lexus zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 96840 |
| Bruto BPM | € 546 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat GXZ02Z nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Lexus voertuigen:
Reviews voor GXZ02Z
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Lexus Rx450h+. Heb jij ervaring met deze Lexus ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over GXZ-02-Z
Veel gestelde vragen over GXZ-02-Z
Deze Lexus is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Rx450h+:
Blader door alle tweedehands Lexus auto's
Ontdek andere Lexus voertuigen
Kenteken GXZ02Z maakt deel uit van de Lexus familie.
Lexus is het luxe automerk van de Japanse autofabrikant Toyota en staat sinds de introductie in 1989 bekend om zijn combinatie van kwaliteit, comfort en innovatieve technologie. Het merk is ontstaan uit de ambitie om een nieuwe standaard te zetten in de luxeautosector, en is sindsdien uitgegroeid tot een belangrijke speler op de wereldwijde automarkt.