GX207G - Volkswagen Touran uit 2014
Je bekijkt nu een Volkswagen Touran met kenteken GX207G . Ook bekend wel bekend als GX-207-G. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Touran deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 16-09-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volkswagen Touran
2014
16-09-2026
€ 43912
stationwagen
Samenvatting
Deze Volkswagen Touran personenauto met kenteken GX207G werd voor het eerst toegelaten op 13-05-2014 en is momenteel 11 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1390 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 6.6 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in groen . Met een 1436 kg leeggewicht en een maximale massa van 2150 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 16-09-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volkswagen Touran wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 5 J emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 268 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | GX207G, GX-207-G |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Touran |
| Bouwjaar | 2014 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie GX207G
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volkswagen Touran.
| Kilometerstand | 186262 km |
| Vraagprijs | € 9999 |
| Te koop sinds |
APK historie voor GX-207-G
Van deze Volkswagen Touran is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 16-09-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 27-11-2023 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor GX207G
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volkswagen Touran. Ben je van plan om deze Volkswagen te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens GX207G
Deze Volkswagen Touran is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1390 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 140.08 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volkswagen Touran een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1536 kg |
| Massa ledig | 1436 kg |
| Toegestaande max. massa | 2150 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 103 kW / 140 pk |
| Cilinderinhoud | 1390 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 8,5 l/100km ( ±12 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 5,6 l/100km ( ±18 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±15 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 80 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 154 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*630/2012J |
| Emissiecode | 5 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van GX-207-G
De huidige eigenaar van GX207G heeft deze Volkswagen sinds 16-09-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Touran is voor het eerst op kenteken gezet op 13-05-2014 en is dus 11 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volkswagen sinds 11-02-2016 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is GX207G een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 16-09-2025 | Op deze datum is GX207G voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 11-02-2016 | Op deze datum is GX207G voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 13-05-2014 | Op deze datum is GX207G voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volkswagen fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van GX207G
De huidige eigenaar van deze Volkswagen is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Touran niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van GX207G sinds 2014
Nieuw koste deze Touran € 43912 inclusief 1864 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volkswagen zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 43912 |
| Bruto BPM | € 1864 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat GX207G nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volkswagen voertuigen:
Reviews voor GX207G
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volkswagen Touran. Heb jij ervaring met deze Volkswagen ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over GX-207-G
Veel gestelde vragen over GX-207-G
Deze Volkswagen is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Touran:
Blader door alle tweedehands Volkswagen auto's
Ontdek andere Volkswagen voertuigen
Kenteken GX207G maakt deel uit van de Volkswagen familie.
Volkswagen, met hoofdkwartier in Wolfsburg, Duitsland, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn betrouwbaarheid, kwaliteit en innovatieve technologie. Opgericht in 1937, heeft het merk een rijke geschiedenis die zijn oorsprong vindt in de ontwikkeling van de legendarische Volkswagen Kever, die snel uitgroeide tot een symbool van de naoorlogse wederopbouw in Europa.