GT307S - Mercedes-Benz C 350 e uit 2015
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz C 350 e met kenteken GT307S . Ook bekend wel bekend als GT-307-S. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze C 350 e deze. Dit voertuig is gebouwd in 2015 en heeft een apk tot 17-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz C 350 e
2015
17-08-2026
€ 71686
sedan
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz C 350 e personenauto met kenteken GT307S werd voor het eerst toegelaten op 26-08-2015 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1991 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1680 kg leeggewicht en een maximale massa van 2305 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 17-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz C 350 e wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 284 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | GT307S, GT-307-S |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | C 350 e |
| Bouwjaar | 2015 |
| Vorm | Sedan |
Verkoophistorie GT307S
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz C 350 e.
| Kilometerstand | 1200 km |
| Vraagprijs | € 22000 |
| Te koop sinds |
APK historie voor GT-307-S
Van deze Mercedes-Benz C 350 e is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 17-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 19-07-2024 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor GT307S
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz C 350 e. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens GT307S
Deze Mercedes-Benz C 350 e is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1991 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 210.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz C 350 e een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1780 kg |
| Massa ledig | 1680 kg |
| Toegestaande max. massa | 2305 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 155 kW / 211 pk |
| Cilinderinhoud | 1991 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van GT-307-S
De huidige eigenaar van GT307S heeft deze Mercedes-Benz sinds 18-03-2019 in bezit en heeft hem dus 7 jaar geleden gekocht. De C 350 e is voor het eerst op kenteken gezet op 26-08-2015 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 26-08-2015 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is GT307S een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 18-03-2019 | Op deze datum is GT307S voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 26-08-2015 | Op deze datum is GT307S voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 26-08-2015 | Op deze datum is GT307S voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van GT307S
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de C 350 e niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van GT307S sinds 2015
Nieuw koste deze C 350 e € 71686 inclusief 463 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 71686 |
| Bruto BPM | € 463 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat GT307S nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor GT307S
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz C 350 e. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over GT-307-S
Veel gestelde vragen over GT-307-S
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de C 350 e:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken GT307S maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz is een van de meeste iconische merken in de autowereld, bekend om zijn luxe voertuigen, innovatieve technologieën en robuuste prestaties. Het merk heeft zijn oorsprong in het Duitse Stuttgart, waar in 1886 de eerste auto door Karl Benz werd gepresenteerd. Sindsdien heeft Mercedes-Benz zich ontwikkeld tot synoniem voor kwaliteit en luxe in de autobezitervaring.