GR078D - Opel Karl/viva uit 2015
Je bekijkt nu een Opel Karl/viva met kenteken GR078D . Ook bekend wel bekend als GR-078-D. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Karl/viva deze. Dit voertuig is gebouwd in 2015 en heeft een apk tot 26-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Opel Karl/viva
2015
26-02-2027
€ 14356
hatchback
Samenvatting
Deze Opel Karl/viva personenauto met kenteken GR078D werd voor het eerst toegelaten op 22-07-2015 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4.3 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 839 kg leeggewicht en een maximale massa van 1353 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 26-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Opel Karl/viva wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 239 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie GR078D
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Opel Karl/viva.
| Kilometerstand | 106109 km |
| Vraagprijs | € 6950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor GR-078-D
Van deze Opel Karl/viva is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 26-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 17-07-2024 |
Vervangen onderdelen: Gordel beschadigd |
| 06-07-2023 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor GR078D
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Opel Karl/viva. Ben je van plan om deze Opel te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens GR078D
Deze Opel Karl/viva is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 74.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Opel Karl/viva een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 939 kg |
| Massa ledig | 839 kg |
| Toegestaande max. massa | 1353 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 5,4 l/100km ( ±19 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,7 l/100km ( ±27 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±23 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 99 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van GR-078-D
De huidige eigenaar van GR078D heeft deze Opel sinds 01-03-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Karl/viva is voor het eerst op kenteken gezet op 22-07-2015 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Opel sinds 22-07-2015 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is GR078D een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 01-03-2025 | Op deze datum is GR078D voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 22-07-2015 | Op deze datum is GR078D voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 22-07-2015 | Op deze datum is GR078D voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Opel fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van GR078D
De huidige eigenaar van deze Opel is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Karl/viva niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van GR078D sinds 2015
Nieuw koste deze Karl/viva € 14356 inclusief 1840 euro BPM. Gemiddeld verliest een Opel zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 14356 |
| Bruto BPM | € 1840 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat GR078D nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Opel voertuigen:
Reviews voor GR078D
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Opel Karl/viva. Heb jij ervaring met deze Opel ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over GR-078-D
Veel gestelde vragen over GR-078-D
Deze Opel is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Karl/viva:
Blader door alle tweedehands Opel auto's
Ontdek andere Opel voertuigen
Kenteken GR078D maakt deel uit van de Opel familie.
Opel is een van de oudste en meest herkenbare automerken in Europa, met een rijke geschiedenis die teruggaat tot 1862. Oorspronkelijk opgericht als een fietsenfabrikant, maakte het bedrijf in 1899 de overstap naar de automobielindustrie. Sindsdien heeft Opel zich ontwikkeld tot een veelzijdig merk dat een breed scala aan voertuigen aanbiedt, van compacte stadsauto's tot ruime SUV's.