GLT78D - Mg Hs uit 2024
Je bekijkt nu een Mg Hs met kenteken GLT78D . Ook bekend wel bekend als GLT-78-D. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Hs deze. Dit voertuig is gebouwd in 2024 en heeft een apk tot 28-10-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mg Hs
2024
28-10-2028
€ 42532
hatchback
Samenvatting
Deze Mg Hs personenauto met kenteken GLT78D werd voor het eerst toegelaten op 28-10-2024 en is momenteel 1 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1496 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1830 kg leeggewicht en een maximale massa van 2330 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 28-10-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mg Hs wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 EA emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 277 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie GLT78D
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mg Hs.
| Kilometerstand | 24953 km |
| Vraagprijs | € 39895 |
| Te koop sinds |
APK historie voor GLT-78-D
Van deze Mg Hs is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 28-10-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor GLT78D
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mg Hs. Ben je van plan om deze Mg te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens GLT78D
Deze Mg Hs is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1496 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mg Hs een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1930 kg |
| Massa ledig | 1830 kg |
| Toegestaande max. massa | 2330 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1496 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2023/443EA |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van GLT-78-D
De huidige eigenaar van GLT78D heeft deze Mg sinds 15-04-2026 in bezit en heeft hem dus 1 maand geleden gekocht. De Hs is voor het eerst op kenteken gezet op 28-10-2024 en is dus 1 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mg sinds 28-10-2024 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is GLT78D een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-04-2026 | Op deze datum is GLT78D voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-10-2024 | Op deze datum is GLT78D voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 28-10-2024 | Op deze datum is GLT78D voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mg fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van GLT78D
De huidige eigenaar van deze Mg is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Hs niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van GLT78D sinds 2024
Nieuw koste deze Hs € 42532 inclusief 392 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mg zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 42532 |
| Bruto BPM | € 392 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat GLT78D nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mg voertuigen:
Reviews voor GLT78D
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mg Hs. Heb jij ervaring met deze Mg ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over GLT-78-D
Veel gestelde vragen over GLT-78-D
Deze Mg is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Hs:
Blader door alle tweedehands Mg auto's
Ontdek andere Mg voertuigen
Kenteken GLT78D maakt deel uit van de Mg familie.