GL465B - Mercedes-Benz Cla 200 cdi uit 2015
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz Cla 200 cdi met kenteken GL465B . Ook bekend wel bekend als GL-465-B. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Cla 200 cdi deze. Dit voertuig is gebouwd in 2015 en heeft een apk tot 05-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz Cla 200 cdi
2015
05-07-2026
€ 41995
stationwagen
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz Cla 200 cdi personenauto met kenteken GL465B werd voor het eerst toegelaten op 22-06-2015 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 2143 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 3.9 L/100km gecombineerd. Let op: deze auto is momenteel niet WAM-verzekerd. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1455 kg leeggewicht en een maximale massa van 2050 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 05-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz Cla 200 cdi wordt aangedreven door Diesel en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | GL465B, GL-465-B |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Cla 200 cdi |
| Bouwjaar | 2015 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie GL465B
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz Cla 200 cdi.
| Kilometerstand | 178000 km |
| Vraagprijs | € 11500 |
| Te koop sinds |
APK historie voor GL-465-B
Van deze Mercedes-Benz Cla 200 cdi is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 05-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor GL465B
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz Cla 200 cdi. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens GL465B
Deze Mercedes-Benz Cla 200 cdi is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Diesel motor. Met een cilinderinhoud van 2143 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 136.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz Cla 200 cdi een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1555 kg |
| Massa ledig | 1455 kg |
| Toegestaande max. massa | 2050 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 100 kW / 136 pk |
| Cilinderinhoud | 2143 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Diesel |
| Brandstof gebruik stad | 4,7 l/100km ( ±21 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,4 l/100km ( ±29 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±26 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 77 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
2375 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 101 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van GL-465-B
De huidige eigenaar van GL465B heeft deze Mercedes-Benz sinds in bezit en heeft hem dus 1 seconde geleden gekocht. De Cla 200 cdi is voor het eerst op kenteken gezet op 22-06-2015 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 22-06-2015 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is GL465B een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| Op deze datum is GL465B voor het laatst van eigenaar gewisseld. | |
| 22-06-2015 | Op deze datum is GL465B voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 22-06-2015 | Op deze datum is GL465B voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van GL465B
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Cla 200 cdi niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van GL465B sinds 2015
Nieuw koste deze Cla 200 cdi € 41995 inclusief 4644 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 41995 |
| Bruto BPM | € 4644 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat GL465B nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor GL465B
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz Cla 200 cdi. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over GL-465-B
Veel gestelde vragen over GL-465-B
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Cla 200 cdi:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken GL465B maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz is een van de meeste iconische merken in de autowereld, bekend om zijn luxe voertuigen, innovatieve technologieën en robuuste prestaties. Het merk heeft zijn oorsprong in het Duitse Stuttgart, waar in 1886 de eerste auto door Karl Benz werd gepresenteerd. Sindsdien heeft Mercedes-Benz zich ontwikkeld tot synoniem voor kwaliteit en luxe in de autobezitervaring.