GKZ53T - Audi A1 city carver uit 2020
Je bekijkt nu een Audi A1 city carver met kenteken GKZ53T . Ook bekend wel bekend als GKZ-53-T. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze A1 city carver deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 30-10-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Audi A1 city carver
2020
30-10-2026
€ 37569
stationwagen
Samenvatting
Deze Audi A1 city carver personenauto met kenteken GKZ53T werd voor het eerst toegelaten op 19-06-2020 en is momenteel 5 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 999 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in wit . Met een 1115 kg leeggewicht en een maximale massa van 1680 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 30-10-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Audi A1 city carver wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 255 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | GKZ53T, GKZ-53-T |
| Merk | Audi |
| Model | A1 city carver |
| Bouwjaar | 2020 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie GKZ53T
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Audi A1 city carver.
| Kilometerstand | 70144 km |
| Vraagprijs | € 24900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor GKZ-53-T
Van deze Audi A1 city carver is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 30-10-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor GKZ53T
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Audi A1 city carver. Ben je van plan om deze Audi te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens GKZ53T
Deze Audi A1 city carver is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 999 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 115.60 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Audi A1 city carver een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1215 kg |
| Massa ledig | 1115 kg |
| Toegestaande max. massa | 1680 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 85 kW / 116 pk |
| Cilinderinhoud | 999 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 68 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 119 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van GKZ-53-T
De huidige eigenaar van GKZ53T heeft deze Audi sinds 17-07-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De A1 city carver is voor het eerst op kenteken gezet op 19-06-2020 en is dus 5 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Audi sinds 08-10-2024 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is GKZ53T een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-07-2025 | Op deze datum is GKZ53T voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 08-10-2024 | Op deze datum is GKZ53T voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 19-06-2020 | Op deze datum is GKZ53T voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Audi fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van GKZ53T
De huidige eigenaar van deze Audi is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de A1 city carver niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van GKZ53T sinds 2020
Nieuw koste deze A1 city carver € 37569 inclusief 2657 euro BPM. Gemiddeld verliest een Audi zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 37569 |
| Bruto BPM | € 2657 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat GKZ53T nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Audi voertuigen:
Reviews voor GKZ53T
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Audi A1 city carver. Heb jij ervaring met deze Audi ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over GKZ-53-T
Veel gestelde vragen over GKZ-53-T
Deze Audi is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de A1 city carver:
Blader door alle tweedehands Audi auto's
Ontdek andere Audi voertuigen
Kenteken GKZ53T maakt deel uit van de Audi familie.
Audi is een gerenommeerd Duits automerk dat sinds zijn oprichting in 1909 bekend staat om zijn innovatieve technologie en hoogwaardige productie. Het merk maakt deel uit van de Volkswagen Groep en heeft zijn hoofdkantoor in Ingolstadt, Beieren. Audi staat vooral bekend om zijn luxe voertuigen, die zowel prestaties als comfort combineren.