GKK58D - Byd Seal u dm-i uit 2024
Je bekijkt nu een Byd Seal u dm-i met kenteken GKK58D . Ook bekend wel bekend als GKK-58-D. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Seal u dm-i deze. Dit voertuig is gebouwd in 2024 en heeft een apk tot 04-09-2028.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Byd Seal u dm-i
2024
04-09-2028
€ 38488
MPV
Samenvatting
Deze Byd Seal u dm-i personenauto met kenteken GKK58D werd voor het eerst toegelaten op 04-09-2024 en is momenteel 1 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1498 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1915 kg leeggewicht en een maximale massa van 2350 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 04-09-2028, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Byd Seal u dm-i wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 EA emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 277 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | GKK58D, GKK-58-D |
| Merk | Byd |
| Model | Seal u dm-i |
| Bouwjaar | 2024 |
| Vorm | MPV |
Verkoophistorie GKK58D
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Byd Seal u dm-i.
| Kilometerstand | 35940 km |
| Vraagprijs | € 36950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor GKK-58-D
Van deze Byd Seal u dm-i is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 04-09-2028 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor GKK58D
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Byd Seal u dm-i. Ben je van plan om deze Byd te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens GKK58D
Deze Byd Seal u dm-i is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1498 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Byd Seal u dm-i een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2015 kg |
| Massa ledig | 1915 kg |
| Toegestaande max. massa | 2350 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1498 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2023/443EA |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van GKK-58-D
De huidige eigenaar van GKK58D heeft deze Byd sinds 16-07-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Seal u dm-i is voor het eerst op kenteken gezet op 04-09-2024 en is dus 1 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Byd sinds 04-09-2024 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is GKK58D een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 16-07-2025 | Op deze datum is GKK58D voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 04-09-2024 | Op deze datum is GKK58D voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 04-09-2024 | Op deze datum is GKK58D voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Byd fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van GKK58D
De huidige eigenaar van deze Byd is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Seal u dm-i niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van GKK58D sinds 2024
Nieuw koste deze Seal u dm-i € 38488 inclusief 588 euro BPM. Gemiddeld verliest een Byd zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 38488 |
| Bruto BPM | € 588 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat GKK58D nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Byd voertuigen:
Reviews voor GKK58D
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Byd Seal u dm-i. Heb jij ervaring met deze Byd ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over GKK-58-D
Veel gestelde vragen over GKK-58-D
Deze Byd is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Seal u dm-i:
Blader door alle tweedehands Byd auto's
Ontdek andere Byd voertuigen
Kenteken GKK58D maakt deel uit van de Byd familie.