GGZ51P - Mercedes-Benz Eqe 300 uit 2024
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz Eqe 300 met kenteken GGZ51P . Ook bekend wel bekend als GGZ-51-P. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Eqe 300 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2024 en heeft een apk tot 31-07-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz Eqe 300
2024
31-07-2026
€ 91482
stationwagen
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz Eqe 300 personenauto met kenteken GGZ51P werd voor het eerst toegelaten op 31-07-2024 en is momenteel 1 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 2360 kg leeggewicht en een maximale massa van 2975 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 31-07-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz Eqe 300 wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 303 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | GGZ51P, GGZ-51-P |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Eqe 300 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie GGZ51P
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz Eqe 300.
| Kilometerstand | 10000 km |
| Vraagprijs | € 68945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor GGZ-51-P
Van deze Mercedes-Benz Eqe 300 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 31-07-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 23-07-2025 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor GGZ51P
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz Eqe 300. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens GGZ51P
Deze Mercedes-Benz Eqe 300 is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz Eqe 300 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 2460 kg |
| Massa ledig | 2360 kg |
| Toegestaande max. massa | 2975 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832AX |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van GGZ-51-P
De huidige eigenaar van GGZ51P heeft deze Mercedes-Benz sinds 27-03-2025 in bezit en heeft hem dus 1 jaar geleden gekocht. De Eqe 300 is voor het eerst op kenteken gezet op 31-07-2024 en is dus 1 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 31-07-2024 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is GGZ51P een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 27-03-2025 | Op deze datum is GGZ51P voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 31-07-2024 | Op deze datum is GGZ51P voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 31-07-2024 | Op deze datum is GGZ51P voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van GGZ51P
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Eqe 300 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van GGZ51P sinds 2024
Nieuw koste deze Eqe 300 € 91482 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 91482 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat GGZ51P nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor GGZ51P
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz Eqe 300. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over GGZ-51-P
Veel gestelde vragen over GGZ-51-P
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Eqe 300:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken GGZ51P maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz is een van de meeste iconische merken in de autowereld, bekend om zijn luxe voertuigen, innovatieve technologieën en robuuste prestaties. Het merk heeft zijn oorsprong in het Duitse Stuttgart, waar in 1886 de eerste auto door Karl Benz werd gepresenteerd. Sindsdien heeft Mercedes-Benz zich ontwikkeld tot synoniem voor kwaliteit en luxe in de autobezitervaring.