GD478D - Fiat 500 uit 2015
Je bekijkt nu een Fiat 500 met kenteken GD478D . Ook bekend wel bekend als GD-478-D. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze 500 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2015 en heeft een apk tot 14-02-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Fiat 500
2015
14-02-2027
€ 21521
hatchback
Samenvatting
Deze Fiat 500 personenauto met kenteken GD478D werd voor het eerst toegelaten op 24-02-2015 en is momenteel 11 jaar oud. De auto heeft een 2-cilinder motor met een cilinderinhoud van 875 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 4 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 945 kg leeggewicht en een maximale massa van 1385 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 14-02-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Fiat 500 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 230 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie GD478D
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Fiat 500.
| Kilometerstand | 77235 km |
| Vraagprijs | € 8450 |
| Te koop sinds |
APK historie voor GD-478-D
Van deze Fiat 500 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 14-02-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 14-02-2025 |
Vervangen onderdelen: Band beschadigd Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor GD478D
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Fiat 500. Ben je van plan om deze Fiat te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens GD478D
Deze Fiat 500 is uitgerust met een krachtige 2-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 875 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 85.68 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Fiat 500 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1045 kg |
| Massa ledig | 945 kg |
| Toegestaande max. massa | 1385 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 63 kW / 86 pk |
| Cilinderinhoud | 875 liter |
| Aantal cilinders | 2 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 4,7 l/100km ( ±21 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,6 l/100km ( ±28 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±25 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 83 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 73 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
4125 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 92 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*195/2013W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van GD-478-D
De huidige eigenaar van GD478D heeft deze Fiat sinds 25-06-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De 500 is voor het eerst op kenteken gezet op 24-02-2015 en is dus 11 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Fiat sinds 12-05-2015 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is GD478D een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 25-06-2025 | Op deze datum is GD478D voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 12-05-2015 | Op deze datum is GD478D voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 24-02-2015 | Op deze datum is GD478D voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Fiat fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van GD478D
De huidige eigenaar van deze Fiat is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de 500 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van GD478D sinds 2015
Nieuw koste deze 500 € 21521 inclusief 1357 euro BPM. Gemiddeld verliest een Fiat zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 21521 |
| Bruto BPM | € 1357 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat GD478D nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Fiat voertuigen:
Reviews voor GD478D
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Fiat 500. Heb jij ervaring met deze Fiat ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over GD-478-D
Veel gestelde vragen over GD-478-D
Deze Fiat is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de 500:
Blader door alle tweedehands Fiat auto's
Ontdek andere Fiat voertuigen
Kenteken GD478D maakt deel uit van de Fiat familie.
Fiat, opgericht in 1899 in Turijn, Italië, is een van de oudste en meest iconische autofabrikanten ter wereld. De naam Fiat staat voor "Fabbrica Italiana Automobili Torino", wat zich vertaalt naar "Italiaanse Automobiel Fabriek Turijn". Door de jaren heen heeft Fiat zich bewezen als een pionier in de auto-industrie, met een rijke geschiedenis van innovatie en design.