G944JD - Citroën Berlingo uit 2017
Je bekijkt nu een Citroën Berlingo met kenteken G944JD . Ook bekend wel bekend als G-944-JD. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Berlingo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2017 en heeft een apk tot 03-05-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Citroën Berlingo
2017
03-05-2027
€ 28394
stationwagen
Samenvatting
Deze Citroën Berlingo personenauto met kenteken G944JD werd voor het eerst toegelaten op 25-04-2017 en is momenteel 9 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1199 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.1 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1295 kg leeggewicht en een maximale massa van 2010 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 03-05-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Citroën Berlingo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 273 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie G944JD
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Citroën Berlingo.
| Kilometerstand | 99996 km |
| Vraagprijs | € 9250 |
| Te koop sinds |
APK historie voor G-944-JD
Van deze Citroën Berlingo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 03-05-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 03-05-2024 |
Vervangen onderdelen: Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor G944JD
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Citroën Berlingo. Ben je van plan om deze Citroën te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens G944JD
Deze Citroën Berlingo is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1199 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 110.16 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Citroën Berlingo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1395 kg |
| Massa ledig | 1295 kg |
| Toegestaande max. massa | 2010 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 81 kW / 110 pk |
| Cilinderinhoud | 1199 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,0 l/100km ( ±17 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,6 l/100km ( ±22 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±20 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 73 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 119 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2015/45W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van G-944-JD
De huidige eigenaar van G944JD heeft deze Citroën sinds 08-08-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Berlingo is voor het eerst op kenteken gezet op 25-04-2017 en is dus 9 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Citroën sinds 04-07-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is G944JD een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 08-08-2025 | Op deze datum is G944JD voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 04-07-2020 | Op deze datum is G944JD voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 25-04-2017 | Op deze datum is G944JD voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Citroën fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van G944JD
De huidige eigenaar van deze Citroën is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Berlingo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van G944JD sinds 2017
Nieuw koste deze Berlingo € 28394 inclusief 2659 euro BPM. Gemiddeld verliest een Citroën zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 28394 |
| Bruto BPM | € 2659 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat G944JD nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Citroën voertuigen:
Reviews voor G944JD
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Citroën Berlingo. Heb jij ervaring met deze Citroën ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over G-944-JD
Veel gestelde vragen over G-944-JD
Deze Citroën is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Berlingo:
Blader door alle tweedehands Citroën auto's
Ontdek andere Citroën voertuigen
Kenteken G944JD maakt deel uit van de Citroën familie.
Citroën is een Franse autobouwer die in 1919 werd opgericht door André Citroën. Het merk staat bekend om zijn innovatieve ontwerpen en technologieën, waarmee het de autowereld keer op keer heeft verrast. Citroën heeft een rijke geschiedenis en heeft verschillende iconische modellen voortgebracht, zoals de Citroën Traction Avant, die in de jaren 30 werd gelanceerd en baanbrekende technologieën introduceerde, zoals voorwielaandrijving en een volledig gesloten carrosserie.