G866ZT - Jaguar Xf uit 2020
Je bekijkt nu een Jaguar Xf met kenteken G866ZT . Ook bekend wel bekend als G-866-ZT. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Xf deze. Dit voertuig is gebouwd in 2020 en heeft een apk tot 10-07-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Jaguar Xf
2020
10-07-2027
€ 78364
sedan
Samenvatting
Deze Jaguar Xf personenauto met kenteken G866ZT werd voor het eerst toegelaten op 24-02-2020 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1997 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 7.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1641 kg leeggewicht en een maximale massa van 2260 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 10-07-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Jaguar Xf wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 296 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie G866ZT
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Jaguar Xf.
| Kilometerstand | 141683 km |
| Vraagprijs | € 24500 |
| Te koop sinds |
APK historie voor G-866-ZT
Van deze Jaguar Xf is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 10-07-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor G866ZT
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Jaguar Xf. Ben je van plan om deze Jaguar te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens G866ZT
Deze Jaguar Xf is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1997 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 250.24 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Jaguar Xf een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1741 kg |
| Massa ledig | 1641 kg |
| Toegestaande max. massa | 2260 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 184 kW / 250 pk |
| Cilinderinhoud | 1997 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 9,0 l/100km ( ±11 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 6,2 l/100km ( ±16 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±14 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 74 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 165 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van G-866-ZT
De huidige eigenaar van G866ZT heeft deze Jaguar sinds 14-07-2025 in bezit en heeft hem dus 10 maanden geleden gekocht. De Xf is voor het eerst op kenteken gezet op 24-02-2020 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Jaguar sinds 24-02-2020 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is G866ZT een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 14-07-2025 | Op deze datum is G866ZT voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 24-02-2020 | Op deze datum is G866ZT voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 24-02-2020 | Op deze datum is G866ZT voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Jaguar fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van G866ZT
De huidige eigenaar van deze Jaguar is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Xf niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van G866ZT sinds 2020
Nieuw koste deze Xf € 78364 inclusief 15222 euro BPM. Gemiddeld verliest een Jaguar zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 78364 |
| Bruto BPM | € 15222 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat G866ZT nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Jaguar voertuigen:
Reviews voor G866ZT
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Jaguar Xf. Heb jij ervaring met deze Jaguar ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over G-866-ZT
Veel gestelde vragen over G-866-ZT
Deze Jaguar is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Xf:
Blader door alle tweedehands Jaguar auto's
Ontdek andere Jaguar voertuigen
Kenteken G866ZT maakt deel uit van de Jaguar familie.
Jaguar is een iconisch Brits automerk dat beroemd is om zijn luxe voertuigen met een sportieve uitstraling. Opgericht in 1935 als Swallow Sidecar Company, groeide het merk al snel uit tot een synoniem voor elegantie en prestaties. De eerste echte Jaguar, de SS Jaguar 100, werd in 1936 geïntroduceerd en markeerde het begin van een lange geschiedenis van innovatief ontwerp en technologische vooruitgang.