G855LT - Volvo V40 uit 2019
Je bekijkt nu een Volvo V40 met kenteken G855LT . Ook bekend wel bekend als G-855-LT. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze V40 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 07-10-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Volvo V40
2019
07-10-2027
€ 33080
MPV
Samenvatting
Deze Volvo V40 personenauto met kenteken G855LT werd voor het eerst toegelaten op 02-11-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1498 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De MPV uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in grijs . Met een 1343 kg leeggewicht en een maximale massa van 1965 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 07-10-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Volvo V40 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 BG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 265 cm wielbasis en een elegante MPV carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie G855LT
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Volvo V40.
| Kilometerstand | 79721 km |
| Vraagprijs | € 21740 |
| Te koop sinds |
APK historie voor G-855-LT
Van deze Volvo V40 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 07-10-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 07-10-2025 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor G855LT
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Volvo V40. Ben je van plan om deze Volvo te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens G855LT
Deze Volvo V40 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1498 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 152.32 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Volvo V40 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1443 kg |
| Massa ledig | 1343 kg |
| Toegestaande max. massa | 1965 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 112 kW / 152 pk |
| Cilinderinhoud | 1498 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,0 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,9 l/100km ( ±20 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 71 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 67 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 132 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2017/1347BG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van G-855-LT
De huidige eigenaar van G855LT heeft deze Volvo sinds 07-10-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De V40 is voor het eerst op kenteken gezet op 02-11-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Volvo sinds 02-11-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is G855LT een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 07-10-2025 | Op deze datum is G855LT voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 02-11-2019 | Op deze datum is G855LT voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 02-11-2019 | Op deze datum is G855LT voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Volvo fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van G855LT
De huidige eigenaar van deze Volvo is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de V40 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van G855LT sinds 2019
Nieuw koste deze V40 € 33080 inclusief 6789 euro BPM. Gemiddeld verliest een Volvo zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 33080 |
| Bruto BPM | € 6789 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat G855LT nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Volvo voertuigen:
Reviews voor G855LT
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Volvo V40. Heb jij ervaring met deze Volvo ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over G-855-LT
Veel gestelde vragen over G-855-LT
Deze Volvo is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de V40:
Blader door alle tweedehands Volvo auto's
Ontdek andere Volvo voertuigen
Kenteken G855LT maakt deel uit van de Volvo familie.
Volvo is een Zweeds automerk dat bekend staat om zijn focus op veiligheid, kwaliteit en duurzaamheid. Opgericht in 1927 in Göteborg, heeft Volvo een lange geschiedenis in de autobezit, waarbij het merk zich vanaf het begin richtte op het creëren van veilige voertuigen. Dit heeft geleid tot verschillende baanbrekende innovaties, waaronder de introductie van de driepuntsgordel in 1959, die niet alleen de veiligheid van Volvo-rijders verbeterde, maar uiteindelijk ook door andere fabrikanten werd overgenomen.