G776JL - Toyota Corolla uit 2019
Je bekijkt nu een Toyota Corolla met kenteken G776JL . Ook bekend wel bekend als G-776-JL. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Corolla deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 16-07-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Toyota Corolla
2019
16-07-2027
€ 33435
stationwagen
Samenvatting
Deze Toyota Corolla personenauto met kenteken G776JL werd voor het eerst toegelaten op 10-10-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1798 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in blauw . Met een 1265 kg leeggewicht en een maximale massa van 1835 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 16-07-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Toyota Corolla wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de EURO 6 emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie G776JL
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Toyota Corolla.
| Kilometerstand | 83648 km |
| Vraagprijs | € 22945 |
| Te koop sinds |
APK historie voor G-776-JL
Van deze Toyota Corolla is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 16-07-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 14-09-2023 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning op 1 as niet gelijk Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor G776JL
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Corolla. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens G776JL
Deze Toyota Corolla is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van 1798 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Corolla een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1365 kg |
| Massa ledig | 1265 kg |
| Toegestaande max. massa | 1835 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | 1798 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van G-776-JL
De huidige eigenaar van G776JL heeft deze Toyota sinds 17-07-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De Corolla is voor het eerst op kenteken gezet op 10-10-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 10-10-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is G776JL een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 17-07-2025 | Op deze datum is G776JL voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 10-10-2019 | Op deze datum is G776JL voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 10-10-2019 | Op deze datum is G776JL voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van G776JL
De huidige eigenaar van deze Toyota is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Corolla niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van G776JL sinds 2019
Nieuw koste deze Corolla € 33435 inclusief 1222 euro BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 33435 |
| Bruto BPM | € 1222 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat G776JL nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Reviews voor G776JL
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Toyota Corolla. Heb jij ervaring met deze Toyota ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over G-776-JL
Veel gestelde vragen over G-776-JL
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Corolla:
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken G776JL maakt deel uit van de Toyota familie.
Toyota, opgericht in 1937 door Kiichiro Toyoda, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn innovatieve benadering van voertuigproductie en technologie. Het merk heeft zijn hoofdkantoor in Toyota City, Japan, en heeft wereldwijd een sterke aanwezigheid met productie- en assemblagefabrieken.