G732FL - Toyota Aygo uit 2019
Je bekijkt nu een Toyota Aygo met kenteken G732FL . Ook bekend wel bekend als G-732-FL. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Aygo deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 29-10-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Toyota Aygo
2019
29-10-2027
€ 14270
hatchback
Samenvatting
Deze Toyota Aygo personenauto met kenteken G732FL werd voor het eerst toegelaten op 30-09-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 998 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 3.8 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 830 kg leeggewicht en een maximale massa van 1240 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 29-10-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Toyota Aygo wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 DG emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 234 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie G732FL
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Toyota Aygo.
| Kilometerstand | 142089 km |
| Vraagprijs | € 8900 |
| Te koop sinds |
APK historie voor G-732-FL
Van deze Toyota Aygo is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 29-10-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 04-04-2025 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel Rem- of parkeerremkabel gebroken Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
| 13-04-2023 |
Vervangen onderdelen: Band onvoldoende profiel Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor G732FL
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Toyota Aygo. Ben je van plan om deze Toyota te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens G732FL
Deze Toyota Aygo is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 998 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 72.08 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Toyota Aygo een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 930 kg |
| Massa ledig | 830 kg |
| Toegestaande max. massa | 1240 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 53 kW / 72 pk |
| Cilinderinhoud | 998 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 4,3 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 3,5 l/100km ( ±29 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±26 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 76 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 69 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 86 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*2018/1832DG |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van G-732-FL
De huidige eigenaar van G732FL heeft deze Toyota sinds 01-11-2025 in bezit en heeft hem dus 5 maanden geleden gekocht. De Aygo is voor het eerst op kenteken gezet op 30-09-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Toyota sinds 30-09-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is G732FL een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 01-11-2025 | Op deze datum is G732FL voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 30-09-2019 | Op deze datum is G732FL voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 30-09-2019 | Op deze datum is G732FL voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Toyota fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van G732FL
De huidige eigenaar van deze Toyota is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Aygo niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van G732FL sinds 2019
Nieuw koste deze Aygo € 14270 inclusief 1402 euro BPM. Gemiddeld verliest een Toyota zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 14270 |
| Bruto BPM | € 1402 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat G732FL nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Toyota voertuigen:
Reviews voor G732FL
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Toyota Aygo. Heb jij ervaring met deze Toyota ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over G-732-FL
Veel gestelde vragen over G-732-FL
Deze Toyota is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Aygo:
Blader door alle tweedehands Toyota auto's
Ontdek andere Toyota voertuigen
Kenteken G732FL maakt deel uit van de Toyota familie.
Toyota, opgericht in 1937 door Kiichiro Toyoda, is een van de grootste automerken ter wereld en staat bekend om zijn innovatieve benadering van voertuigproductie en technologie. Het merk heeft zijn hoofdkantoor in Toyota City, Japan, en heeft wereldwijd een sterke aanwezigheid met productie- en assemblagefabrieken.