G668TP - Mini One uit 2014
Je bekijkt nu een Mini One met kenteken G668TP . Ook bekend wel bekend als G-668-TP. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze One deze. Dit voertuig is gebouwd in 2014 en heeft een apk tot 12-05-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mini One
2014
12-05-2027
€ 21118
hatchback
Samenvatting
Deze Mini One personenauto met kenteken G668TP werd voor het eerst toegelaten op 03-12-2014 en is momenteel 11 jaar oud. De auto heeft een 3-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1198 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.2 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De hatchback uitvoering heeft 4 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in oranje . Met een 1060 kg leeggewicht en een maximale massa van 1565 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 12-05-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mini One wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 250 cm wielbasis en een elegante hatchback carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie G668TP
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mini One.
| Kilometerstand | 138481 km |
| Vraagprijs | € 7950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor G-668-TP
Van deze Mini One is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 12-05-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 12-05-2025 |
Vervangen onderdelen: Stofhoes aandrijfas beschadigd en dicht niet af Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht Dimlicht onjuist afgesteld |
| 23-04-2024 |
Vervangen onderdelen: Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor G668TP
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mini One. Ben je van plan om deze Mini te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens G668TP
Deze Mini One is uitgerust met een krachtige 3-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1198 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 74.80 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 4 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mini One een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1160 kg |
| Massa ledig | 1060 kg |
| Toegestaande max. massa | 1565 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 55 kW / 75 pk |
| Cilinderinhoud | 1198 liter |
| Aantal cilinders | 3 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 6,7 l/100km ( ±15 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,4 l/100km ( ±23 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±19 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 79 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 70 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 122 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van G-668-TP
De huidige eigenaar van G668TP heeft deze Mini sinds 13-09-2025 in bezit en heeft hem dus 8 maanden geleden gekocht. De One is voor het eerst op kenteken gezet op 03-12-2014 en is dus 11 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mini sinds 28-11-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is G668TP een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 13-09-2025 | Op deze datum is G668TP voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 28-11-2019 | Op deze datum is G668TP voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 03-12-2014 | Op deze datum is G668TP voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mini fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van G668TP
De huidige eigenaar van deze Mini is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de One niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van G668TP sinds 2014
Nieuw koste deze One € 21118 inclusief 648 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mini zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 21118 |
| Bruto BPM | € 648 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat G668TP nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mini voertuigen:
Reviews voor G668TP
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mini One. Heb jij ervaring met deze Mini ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over G-668-TP
Veel gestelde vragen over G-668-TP
Deze Mini is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de One:
Blader door alle tweedehands Mini auto's
Ontdek andere Mini voertuigen
Kenteken G668TP maakt deel uit van de Mini familie.
Mini, een merk dat symbool staat voor Britse design en rijplezier, heeft een rijke geschiedenis die teruggaat tot de jaren '60. Oorspronkelijk geïntroduceerd als een compacte auto die betaalbare mobiliteit bood in het naoorlogse Engeland, heeft het merk zich ontwikkeld tot een icoon in de autowereld. De eerste Mini, ontworpen door Sir Alec Issigonis, reageerde perfect op de behoeften van stadsbewoners, met zijn kleinere afmetingen en efficiënte brandstofverbruik.