G470VV - Tesla Model 3 uit 2019
Je bekijkt nu een Tesla Model 3 met kenteken G470VV . Ook bekend wel bekend als G-470-VV. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Model 3 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2019 en heeft een apk tot 12-08-2027.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Tesla Model 3
2019
12-08-2027
€ 60700
sedan
Samenvatting
Deze Tesla Model 3 personenauto met kenteken G470VV werd voor het eerst toegelaten op 27-12-2019 en is momenteel 6 jaar oud. De auto heeft een -cilinder motor met een cilinderinhoud van cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De sedan uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1831 kg leeggewicht en een maximale massa van 2305 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 12-08-2027, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Tesla Model 3 wordt aangedreven door Elektriciteit en voldoet aan de AX emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 288 cm wielbasis en een elegante sedan carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
Verkoophistorie G470VV
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Tesla Model 3.
| Kilometerstand | 99624 km |
| Vraagprijs | € 23950 |
| Te koop sinds |
APK historie voor G-470-VV
Van deze Tesla Model 3 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 12-08-2027 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 12-08-2025 |
Vervangen onderdelen: Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor G470VV
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Tesla Model 3. Ben je van plan om deze Tesla te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens G470VV
Deze Tesla Model 3 is uitgerust met een krachtige -cilinder Elektriciteit motor. Met een cilinderinhoud van cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 0.00 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Tesla Model 3 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1931 kg |
| Massa ledig | 1831 kg |
| Toegestaande max. massa | 2305 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 0 kW / 0 pk |
| Cilinderinhoud | liter |
| Aantal cilinders | |
| Type brandstof | Elektriciteit |
| Brandstof gebruik stad | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik snelweg | 0,0 l/100km |
| Brandstof gebruik gecombineerd | l/100km |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | g/km |
| Milieu klasse | |
| Emissiecode | Z |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van G-470-VV
De huidige eigenaar van G470VV heeft deze Tesla sinds 13-08-2025 in bezit en heeft hem dus 9 maanden geleden gekocht. De Model 3 is voor het eerst op kenteken gezet op 27-12-2019 en is dus 6 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Tesla sinds 27-12-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums gelijk zijn, is G470VV een orginele Nederlandse auto.
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 13-08-2025 | Op deze datum is G470VV voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 27-12-2019 | Op deze datum is G470VV voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 27-12-2019 | Op deze datum is G470VV voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Tesla fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van G470VV
De huidige eigenaar van deze Tesla is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Model 3 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van G470VV sinds 2019
Nieuw koste deze Model 3 € 60700 inclusief euro BPM. Gemiddeld verliest een Tesla zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 60700 |
| Bruto BPM | € |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat G470VV nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Tesla voertuigen:
Reviews voor G470VV
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Tesla Model 3. Heb jij ervaring met deze Tesla ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over G-470-VV
Veel gestelde vragen over G-470-VV
Deze Tesla is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Model 3:
Blader door alle tweedehands Tesla auto's
Ontdek andere Tesla voertuigen
Kenteken G470VV maakt deel uit van de Tesla familie.
Tesla, opgericht in 2003 door een groep ingenieurs waaronder Elon Musk, is een pionier op het gebied van elektrische voertuigen (EV's) en duurzame energie. Het Amerikaanse automerk heeft de autowereld ingrijpend veranderd met zijn innovatieve technologieën en visionaire benadering van mobiliteit. Het hoofdkantoor is gevestigd in Palo Alto, Californië, en Tesla speelt een belangrijke rol in de transitie naar een duurzame toekomst.