G136BN - Mercedes-Benz Gla 200 uit 2015
Je bekijkt nu een Mercedes-Benz Gla 200 met kenteken G136BN . Ook bekend wel bekend als G-136-BN. Op deze pagina vind je alle belangrijke informatie over deze Gla 200 deze. Dit voertuig is gebouwd in 2015 en heeft een apk tot 29-08-2026.
Deze informatie is voor het laast gecontroleerd op .
Mercedes-Benz Gla 200
2015
29-08-2026
€ 45196
stationwagen
Samenvatting
Deze Mercedes-Benz Gla 200 personenauto met kenteken G136BN werd voor het eerst toegelaten op 09-12-2015 en is momenteel 10 jaar oud. De auto heeft een 4-cilinder motor met een cilinderinhoud van 1595 cc, wat zorgt voor een optimaal brandstofverbruik van 5.7 L/100km gecombineerd. Deze auto is WAM-verzekerd, wat zorgt voor extra gemoedsrust op de weg. De stationwagen uitvoering heeft 5 zitplaatsen en beschikt over een elegante kleurstelling in zwart . Met een 1335 kg leeggewicht en een maximale massa van 1920 kg, biedt deze Mercedes-Benz een perfecte balans tussen prestaties en comfort. De APK van deze auto is geldig tot 29-08-2026, zodat je verzekerd bent van een veilige en goedgekeurde voertuigstatus. Deze Mercedes-Benz Gla 200 wordt aangedreven door Benzine en voldoet aan de EURO 6 W emissienormen, wat bijdraagt aan een lager milieu-impact. Met een 270 cm wielbasis en een elegante stationwagen carrosserie, biedt deze auto zowel stijl als functionaliteit.
| Kenteken | G136BN, G-136-BN |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | Gla 200 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Vorm | Stationwagen |
Verkoophistorie G136BN
Wij hebben 1 recente advertentie gevonden voor deze Mercedes-Benz Gla 200.
| Kilometerstand | 224715 km |
| Vraagprijs | € 13995 |
| Te koop sinds |
APK historie voor G-136-BN
Van deze Mercedes-Benz Gla 200 is de APK historie bekend. Hieronder vind je een overzicht van keuringen en vervangen onderdelen bij deze auto.
Dit voertuig moet op 29-08-2026 weer gekeurd worden.
| Datum | Meldingen |
|---|---|
| 10-07-2024 |
Vervangen onderdelen: Gordel beschadigd |
| 2025 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2024 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2023 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
| 2022 |
Geen bijzonderheden gevonden bij deze keuring. |
APK-afkeurpunten rapport voor G136BN
Hierboven vind je een deel van de APK historie van deze Mercedes-Benz Gla 200. Ben je van plan om deze Mercedes-Benz te kopen? Bestel dan een volledig APK-afkeurpunten rapport. Hierin vind je ook een overzicht van alle oderhoudshistorie en reparaties.
Motor- en technischegegevens G136BN
Deze Mercedes-Benz Gla 200 is uitgerust met een krachtige 4-cilinder Benzine motor. Met een cilinderinhoud van 1595 cc levert de motor een indrukwekkend vermogen van 156.40 pk, wat zorgt voor een dynamische en responsieve rijervaring. De auto biedt 5 comfortabele zitplaatsen , ideaal voor zowel dagelijks woon-werkverkeer als lange ritten. Daarnaast draagt het efficiënte brandstofverbruik bij aan lagere operationele kosten en een milieuvriendelijke rijstijl. Met geavanceerde technische specificaties en een elegante uitstraling, is deze Mercedes-Benz Gla 200 een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar zowel prestaties als comfort.
Technische gegevens
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Massa rijklaar | 1435 kg |
| Massa ledig | 1335 kg |
| Toegestaande max. massa | 1920 kg |
| Onderhoudshistorie |
Motor
| Vermogen | 115 kW / 156 pk |
| Cilinderinhoud | 1595 liter |
| Aantal cilinders | 4 |
| Type brandstof | Benzine |
| Brandstof gebruik stad | 7,3 l/100km ( ±14 km per liter ) |
| Brandstof gebruik snelweg | 4,8 l/100km ( ±21 km per liter ) |
| Brandstof gebruik gecombineerd | 1 l/100km ( ±18 km per liter ) |
Geluidsgegevens
| Geluidsniveau stationair | 75 db(A) |
| Geluidsniveau rijdend | 71 db(A) |
| Geluidsniveau toerentaal |
3750 rpm
Dit is het toerentaal waarbij het geluidsniveau is gemeten |
Milieugegevens
| CO2 uitstoot | 133 g/km |
| Milieu klasse | 715/2007*136/2014W |
| Emissiecode | 6 |
| Zuinigheidslabel |
Waarde- en registratiegegevens van G-136-BN
De huidige eigenaar van G136BN heeft deze Mercedes-Benz sinds 15-10-2025 in bezit en heeft hem dus 7 maanden geleden gekocht. De Gla 200 is voor het eerst op kenteken gezet op 09-12-2015 en is dus 10 jaar oud. Volgens onze gegevens heeft deze Mercedes-Benz sinds 22-08-2019 een Nederlands kenteken. Omdat deze twee datums niet gelijk zijn, is G136BN een geïmporteerde auto!
Eigenarenhistorie
| Datum | Gebeurtenis |
|---|---|
| 15-10-2025 | Op deze datum is G136BN voor het laatst van eigenaar gewisseld. |
| 22-08-2019 | Op deze datum is G136BN voor het eerst op kenteken gezet in Nederland. |
| 09-12-2015 | Op deze datum is G136BN voor het eerst toegelaten tot de openbare weg, nadat deze uit de Mercedes-Benz fabriek kwam rollen. |
Huidige eigenaar van G136BN
De huidige eigenaar van deze Mercedes-Benz is geheime informatie
Vanwege privacy redenen kunnen wij deze huidige eigenaar van de Gla 200 niet openbaar tonen op internet. Schaf een premium rapport aan om deze gegevens te kunnen bekijken.
Waarde ontwikkeling van G136BN sinds 2015
Nieuw koste deze Gla 200 € 45196 inclusief 5175 euro BPM. Gemiddeld verliest een Mercedes-Benz zo'n 15% aan waarde per jaar.
| Oorspronkelijke aanschafprijs | € 45196 |
| Bruto BPM | € 5175 |
| Huidige dagwaarde | € geheim |
| Inruilwaarde | € geheim |
Benieuwd wat G136BN nu waard is? Bestel ons premium rapport en krijg een uitgebreid waarde overzicht op basis van verkoopstatistieken en marktdata van soortgelijke Mercedes-Benz voertuigen:
Reviews voor G136BN
Er zijn nog geen reviews bekend voor deze Mercedes-Benz Gla 200. Heb jij ervaring met deze Mercedes-Benz ? Deel je ervaringen en help anderen bij het maken van een keuze:
Schrijf een review over G-136-BN
Veel gestelde vragen over G-136-BN
Deze Mercedes-Benz is diverse keren opgzocht op onze website. Meestal willen mensen graag de volgende dingen weten over de Gla 200:
Blader door alle tweedehands Mercedes-Benz auto's
Ontdek andere Mercedes-Benz voertuigen
Kenteken G136BN maakt deel uit van de Mercedes-Benz familie.
Mercedes-Benz, opgericht in 1926, staat wereldwijd bekend als een vooraanstaand merk in de luxeautomarkt. Met een rijke geschiedenis die teruggaat tot de ontwikkeling van de eerste automobilen, heeft het merk een solide reputatie opgebouwd op het gebied van innovatie, kwaliteit en prestaties.